Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tonhalas receptek liszt és...

Tonhalas receptek liszt és krumpli nélkül?

Figyelt kérdés
2018. febr. 3. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Konzerv vagy tonhal szeletek?

Ha szeletek, akkor megsütöd vagy megpárolod. Mellé köretnek lehet vegyes zöldsaláta, vagy rizs, vagy köles, vagy párolt zöldségek. Elég sok minden van a krumplin kívül is.

Ha konzerv, azt salátába szoktam bele tenni. És még azt teszel bele, amit szeretsz. Paradicsom, sajt, bármi.

2018. febr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz a liszt (és krumpli) alatt? Mert tonhalat lehet rizzsel, tésztával, zsömlefélékkel is enni, de az utóbbiak nem tudom, lisztnek számítanak-e.


De rengeteg zöldségféle van, ami nem krumpli és a tonhallal együtt el lehet készíteni.


Ha úgy próbálsz keresni receptet, hogy tonhal + konkrét zöldségféle, vagy zöldségek, akkor többet találsz, de ha pontosítod a kérdésedet, akkor szivesen segítek keresni is.

2018. febr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2018. febr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Liszt alatt értem a tésztákat, pékárut. Illetve tonhalkonzervről van szó, csak pontatlanul írtam ki a kérdésemet:D
2018. febr. 3. 17:50
 5/8 A kérdező kommentje:
Hű köszönöm szépen! :)
2018. febr. 3. 17:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, találsz közte jókat is, de ha úgy keresel, ahogy egy korábbi válaszoló írta, akkor még sok másikat is találsz, illetve ha a tonhalhoz pl. rakott, töltött, sült, saláta, stb-t adsz meg a keresésben, akkor még jó sok másik receptet is találsz.
2018. febr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Paradicsomos tonhalas rizottó

Tonhalas rizsgolyó bazsalikomos paradicsommártással

2018. febr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én egyszer csináltam tonhalas brokkolis tejszínes tésztát, azt hittem bizarr lesz de nagyon nagyon finom lett
2018. febr. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!