Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Madártejet csináltam most,...

Madártejet csináltam most, meg kell várnom hogy elhűljön hogy a habot is belerakjam, vagy már most is rárakhatom?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 18:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A habra öntsd rá a szószt,és tedd be a hűtőbe.
2010. jún. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
jA,én azt hittem hogy a szósz tetejére kell óvatosan rárakni a habot:)
2010. jún. 8. 18:39
 3/16 anonim válasza:
melegen semmi esetre se tedd be a hűtöbe!! várd meg amig kihül. am szerintem külön tedd, és ha fogyasztod, akkor tedd rá.:))
2010. jún. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha kihűlt, szólj, segítek megenni. Isten tartsa meg jó szokásodat!
2010. jún. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam,hogy a madártejre teszem rá a habot,és amikor kihűlt úgy teszem a hűtőbe..

de most kedvet adtál így megyek és csinálok én is...

2010. jún. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

7 óra után??

ilyen hízlaló édes ételt esztek??

2010. jún. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szokásnak nem mondanám,most csináltam először,de nem gondoltam volna hogy ilyen könnyű:)Ráraktam a habot,és beraktam a hűtőbe langyosan,szerintem már elhűlt annyira:)De többet kellett volna csinálni úgy érzem:)
2010. jún. 8. 19:05
 8/16 A kérdező kommentje:
Miért jobb úgy leélni egy életet hogy este 7után nem eszek madártejet,mint úgy hogy eszek?:D Nem kell mindig szabályok szerint élni.
2010. jún. 8. 19:07
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

itt nem a szabályokról van szó:)

hanem hogy este 6 után hízlaló kaját enni túlságosan HÍZLALÓ

2010. jún. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

ma 19:05

Miért gondolod,hogy mindenki fogyózik??Engem nem érdekel,hogy hány kiló vagyok(hozzáteszem,hogy a környezetem szerint jó alakom van),és szerencsére a családom egyik tagja sem akar anorexiás lenni...Így azt eszük és akkor amikor akarunk és amit szeretünk..

2010. jún. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!