Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Újburgonyát hogy süthetem...

Újburgonyát hogy süthetem meg, hogy ne essen szét? Valamilyen fűszeres külsejű sült burgonyára gondoltam.

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 22:14
 1/7 anonim válasza:
Újkrumplit nem szokás megsütni szerintem. Azt főzni kell.
2010. jún. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5 percig előfőzöd, tepsiben vajjal vagy zsírral összekevered és fűszerezed
2010. jún. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én azt is meg szoktam sütni...

Sok türelem és csak jó lesz...

2010. jún. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Forró bő olajban kisütöd, semmi előfőzés, én leszárítom még konyharuhán, minél kevesebb nedvesség, ettől nem esik szét, ha megsült lehet zöldfüszerekkel ízesiteni, amit előre elkészítesz és csak rászóród, frissen tálalni
2010. jún. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mi vajon szoktuk pirítani-párolni, vegetával, sok petrezselyemmel. az a lényeg, hogy ne nyitogasd a fedőt, a saját gőzében megpuhul. nem esik szét, isteni finom lesz. ízlés szerint fűszerezheted.
2010. jún. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy megmosom, fűszerezem és egy kis vajjal megdobálva sütőben megsütöm. Mint amit lehet fagyasztottan kapni fűszeres burgonyagerezdeket.
2010. jún. 9. 10:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindig sütöm az újkrumplit,semmi baja sincs.
2010. jún. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!