Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti is nagyon szeretitek a...

Ti is nagyon szeretitek a palacsintát?

Figyelt kérdés
Nemrég rájöttem hogy nagyon szeretem a palacsintát, de nem tudom miért. Csak érdekel hogy ti is szeretitek-e?

2018. márc. 23. 10:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
43%

Igen, én is nagyon szeretem. De csak az édeset. Mindenféle töltelékkel, fagyival, tejszínhabbal.

A strandon, Balatonon is sokszor szoktam enni, mert ott is nagyon finomakat tudnak csinálni, az a vékony tésztás.

2018. márc. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran szoktam sütni.
2018. márc. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
87%
Én nem szeretem, magamtól soha nem sütök, vendégségben megeszem. A somlóit meg a gesztenyepürét viszont imádom.
2018. márc. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
90%

NAGYON. Csuda tudja, miért, macerás, sosem tudok eleget sütni (a főzőlapom pár darab után amúgyis kiakad, akármit teszek), mert 12 darabnál már elunom, az pedig azonnal elfogy kettőnknek.

Amikor semmilyen gabonát nem ettem s egyéb keményítőbombát sem, akkor sokat kísérleteztem, de eredménytelenül (leszámítva a sütőtökporos palacsintát, az szuper, de az is szénhidrátdús). Úgyhogy a mai palacsintáimban általában van némi lisztféle. Menet közben rájöttem, hogy a folyadékot is ki kell hagynom, ha jó ízt akarok, de mindig is erős tojásosak voltak a palacsinták a családban. A szinte csak csiriz palacsintát sosem bírtam, palacsintánként azért fél tojás nekem kell bele. De a csak lisztes sem ízlik, kell valami magliszt vagy más speckóbb, ízesebb elem.


Úgyhogy a normál palacsintát nem feltétlenül szeretem, de a sajátjaimat eléggé. Azért a tölteléken is sok múlik, de ettem egyszer olyan lekváros palacsintát, ami hófehér volt és lisztízű... Inkább a semmi.

2018. márc. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

En szemely szerint nem igazan szeretem, soha sem voltam erte odaig, gyerekkent sem.

Ennek ellenere ket hetente sutok egy jo adagot, mert a ferjem es a gyerekek nagyon szeretik.

Sutes kozben neha megeszek egyet uresen, forron, az jol esik, max egyet turosan, amiko csinalok turokremet hozza.

De az a gyakoribb, hogy egyet sem eszek.

Egyedul a Gundel palacsinta az, amiert kb 5 evente meg fizetek is etteremben, de azt is inkabb a toltelek es a csoki miatt szeretem. Gyakrabban azt sem kivanom.

2018. márc. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindenki szereti.
2018. márc. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
90%

Igen, de csak a túrósat.

Nos, Svájcban nem kapni rögös túrót, csak magyar boltban, az meg messze van, úgyhogy én nem igazán eszem, sajnos :(

2018. márc. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Skaiiripa válasza:
100%
Igen
2018. márc. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
74%
Szeretni szeretem, de az túlzás lenne, hogy nagyon.
2018. márc. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!