Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fagylalkészítőt tervezek...

Fagylalkészítőt tervezek venni. Melyik a jó? Mire figyeljek a vásárlásnál? Mennyire nehéz takarítani?

Figyelt kérdés
2018. márc. 25. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Három éve ajándékként kaptam /Hauser/, az első évben még használtam, azóta sem.

A fagyasztóban nagy helyet foglalt, nem tudtam állandóan ott tárolni, és sokszor nem volt időm előtte főzögetni és kihűteni az alapot. Nagyon sokáig készült el a fagyi, ráadásul rengeteg rossz recept van amit tapasztalat híján nem tudtam kiszűrni így sokszor bosszankodott emiatt is. Nekem nem jött be. Mosogatni egyébként könnyű, azzal volt a legkisebb gondom.

Ha én vennék, akkor olyant keresnék, aminek a tartályát nem kell állandóan a fagyasztóban tárolni, de valószínűleg erre sosem kerülne sor.

2018. márc. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Bestron van, nagyon szeretem. Semmit nem kell fozogetni, a legegyszerűbb és egyben legfinomabb fagyi alap a habtejszin és mascarpone kevereke, ezt kb végtelen módon lehet ízesíteni. Hacsak nem akar valaki horribilis összeget kiadni saját akkor fagyigepre, akkor kénytelen a fagyasztóban tárolni a tálat. Nem kell folyamatosan, csak ha tgudod, higy fagyit akarsz készíteni - meg van adva, hogy hány órán át kell fagyasztani. Az enyém mondjuk folyamatosan ott van, de nálam hely is van es sűrűn készül fagyi is
2018. márc. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Takarítani könnyű, kb ming egy talasmixert hiszen a fagyigep is az, csak hűtőfolyadék van a tálban
2018. márc. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%

Ez olyan mint a kenyérsütő és társai.

Mind kamu, rendes fagyi sosem lesz belőle, egy lefagyasztott kis edény sosem tudja úgy lefagyasztani a fagyit.

Ólcsóbb és kevesebb idegeskedéssel jár ha készen megveszed a fagyit.

2018. márc. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!