Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Most értem haza (Győr),...

Most értem haza (Győr), valahol csőtörés lehetett. Főznék, de olyan rozsdás a víz. (? )

Figyelt kérdés
Már egy kádnyi vizet kiengedtem, de még mindig barna. Lehet vele főzni, vagy akár csak krumplit megmosni? Csak szénsavas ásványvíz van itthon.

2018. ápr. 9. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Semmi bajod nrm lesz tőle
2018. ápr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. De biztos? Nagyon undorító színe van.
2018. ápr. 9. 15:03
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
2018. ápr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Fú, köszi a tájékoztatást, vagyis a linket. Eddig még nem olvastam.


Tényleg köszi! Akkor ezek szerint nem káros. Ráadásul tényleg Révfaluban lakunk, azaz Víziváros részen.

2018. ápr. 9. 15:10
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
eszembe se jutna, hogy főzzek benne, akármit mondanak
2018. ápr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
Révfaluban itt jó.
2018. ápr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most már itt is tiszta. Csak azért lepődtem meg, mert nem hallottam róla, senki nem mondta. A krumplit rozsdás vízben mostam meg, de attól eddig még nincs bajunk. Mondjuk elég érdekesen fogalmaztak a kislalfold online-n. Azóta már elolvastam végig azt a pár mondatot. Egészségre nem káros, de... Aki kíváncsi rá, ott a link. Mondjuk a honlap önmagáért beszél. Nem minősítem inkább. Aki linkelt, privátban is megköszöntem. Az első válaszolót nem tudom, miért pontoztátok le.
2018. ápr. 9. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!