Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Már nem tudom mit főzzek....

Már nem tudom mit főzzek. Minden olyan drága. Adjatok ötleteket. Ti mit főztök otthon?

Figyelt kérdés
Nálunk már 3. napja csirke pörkölt van tésztával mert most a csirke farhát, comb volt olcsó. Olyan kaja kéne ami 2 napot legalább kibír három személynek és nem a legdrágább alapanyagok kellenek hozzá. Már kifogytam az ötletekből. Rakott karfiol és rakott kel kizárva mert a párom utálja:S
2010. jún. 14. 19:07
1 2
 11/13 igabcsy ***** válasza:

Az előző válaszoló nokedlis paprikás krumplija nagyon jó ötlet.

Én nokedli helyett tarhonyával szoktam készíteni. Azzal is nagyon finom - olyasmi mint a pásztor tarhonya.

2010. jún. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Olcsó csirke farhátból vagy szárnyból gulyásleves, nincs annál finomabb.
2010. jún. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Hátha még nézed a válaszokat, itt egy olcsó kaja:

Nagy krimplit megfőzök egészben, kettévágom, kivájom a belsejét, és az így készitett csónakot megtöltöm.

Bármivel, ami van otthon, akár maradék. A kiszedett krumlit jól össze kell törni, és összekeverhetjük bármilyen felaprított zöldséggel, felvágottal,pörkölttel, szalonnával, kolbásszal, sajttal,túróval,főttojásssal,gombával ...stb.

Ami mindig fontos, hogy valamivel tedd krémessé a tölteléket.Ez lehet tej, tejföl, húsleves ...stb.

Be a sütőbe és sütni, míg megpirul a teteje.

2010. jún. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!