Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A bepácolt sertés tarját...

A bepácolt sertés tarját süthetem egybe csirke szívvel?

Figyelt kérdés
Valami pörkölt szerűnek gondoltam :D de nem akarok két edenybe külön sütögetni:D
2018. júl. 8. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Persze! És csinálhatsz együtt velük egy kis madártejet is!
2018. júl. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

😂 öntsem hozzá? :D

Na de most komolyan..? Nem tehetem egybe a kétféle húst? :D

2018. júl. 8. 14:43
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Süsd meg a tarját, szív nélkül!

A szív egyébként is olyan kemény, ha még sütsz rajta egy sort, nincs az az ember, aki elrágja.

Abból csinálj rövid lével egy kis tejfölös-borsos-tokányszerű akármit, egy marék főtt rizzsel jó lesz egy másik fogásnak, vagy éppen másik napra ebédnek!

2018. júl. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha a tarjából is valami pörköltöt, vagy ragut készítesz, nyugodtan beleteszem a csirkeszárny is, de mivel ez lassabban puhul vékonyra vágnám.
2018. júl. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
A csirkeszívet nem szoktuk sütni, mert gumilaszti lesz belőle. A pácolt tarját pedig sütni szoktuk kevés zsiradékon, ami meg nem pörkölt,tehát a kettő számomra sehogy sem összehozható. Vannak esetek amikor én is igyekszem spórolni a mosogatnivalóval, de ez nem az az eset.
2018. júl. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

:) Köszönöm.

Végülis lett külön a szívből pörkölt és a tarja sütve.

Nem a mosogatas miatt nem akartam 2 edényt:D

16 éves vagyok és nincs nagy túl tudomanyom a fozesehez:) de akartam Anyaeknak vacsit főzni meglepinek mire hazaernek.

2018. júl. 8. 16:59
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes vagy! Kérdezz máskor is bátran, segítünk!
2018. júl. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!