Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kelkáposza főzeléket le lehet...

Kelkáposza főzeléket le lehet fagyasztani?

Figyelt kérdés
2018. júl. 10. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Majd ha kiengedett, alaposan forrald át. Kóstolj bele, meglehet, hogy majd egy csepp sót igényel!
2018. júl. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, de ha krumpli is van benne, akkor az szét fog esni kiengedés után. Vagy szedd ki belőle fagyasztás előtt, ha nem akarsz mállott krumplit enni.
2018. júl. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
A krumplinak sincs semmi baja benne, ha elöször megvárod, amíg kiolvad és csak utána kezded melegíteni, akkor még vélelten sem esik szét!
2018. júl. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem sem tesz jót a főtt krumplinak a fagyasztás, kifejezetten kásás lesz tőle. De ez egy kelkáposzta főzelék esetében nem sok vizet zavar.
2018. júl. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
A fött krumpli nem lesz kásás fagyasztás után, ha melegítés nélkül, hütöben olvad ki. Évek óta fagyasztok krumplis ételeket meg fött krumplit is, eleinte engem is zavart ez a probléma, amíg véletlen felfedeztem, hogy ha lassan olvad fel, akkor nem romlik el az állaga.
2018. júl. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem csinálnék ilyet, és soha meg sem enném
2018. júl. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!