Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik boltbol erdemes lencset...

Melyik boltbol erdemes lencset, sargaborsot vasarolnom? Vagy hogy fozzem hogy puha is legyen?

Figyelt kérdés

Minap a lidlbol vettem a lencset.Szokas szerint ejjelre beaztattam.Masnap fott 3orat es ugyanolyan kemeny maradt!A sargaborsokkal is igy jarok!Nem teszek hozza semmit se az elejen pedig.Elegge megoszlanak a velemenyek ki hogy kesziti..

De hogy vegre puhara fozott lencse vagy sargaborso fozeleket kapjak enis orulnek valami bevalt tanacsnak.



2018. júl. 11. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég 1-2 órát áznia max. és megpuhul, pedig boltból veszem.


Otthon piac lehet jobb lenne.

2018. júl. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy kuktát, abban negyedannyi idő alatt megpuhul.
2018. júl. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A lencsét nem áztatom, mégis húsz perc alatt puha. azai alapanyag.
2018. júl. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A lencsét előáztatás nélkül is hamar puhára szoktam főzni, kimérve vagy Alnatura márkában (bio) veszem, esetleg az Aldiban.


A sárgaborsót viszont feltétlenül szükséges beáztatni egy éjszakára, mert az szárított. Szóval, vagy kukta vagy áztatás.

2018. júl. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!