Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nutellás kenyér baconnel finom?

Nutellás kenyér baconnel finom?

Figyelt kérdés
Külföldi videókban láttam, állítják, hogy isteni, de nekem kétségeim vannak. Ti próbáltátok már?

2018. júl. 12. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Amerikaiak szeretik nagyon az ilyen kombókat, én hányok tőle. Amikor kinn voltam elmentem reggelizni a mekibe, ott baconos, tojásos húspogácsás szendót vettem agyig nyomva juharsziruppal. Körbenéztem, kb. mindenki ezt ette jóízűen, én meg pár falat után kivoltam. De a palacsintára is rányomnak egy kocka sós vajat meg akár szalonnát is.. Na aki ezeket bírja annak biztos bejön a nutállás bacon, én nem hiszem hogy szeretném.
2018. júl. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
76%
Én nagyon szeretem. Próbáld ki nem lehet abbahagyni.
2018. júl. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%

Az elsö válaszoló az, aki soha életében nem eszik mást,csak azt az 5 ételt, amit gyerekkorában megismert!


Az általa "elrettentö" példaként felsoroltak nagy része kimondottan jó ízü, feltétve, ha nem besavanyodott, begyeperesedett valakinek adják.

2018. júl. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

#3

Veled vannak a gondok!

A kérdés konkrétan egy ízlésre vonatkozott, amire az 1-es válaszolt.

Neki nem ízlett, te meg kaptál az alkalmon és elkezdted sértegetni ezért.

És innentől kezdve engem is sértegethetsz, mert szerintem sem finom a nutellás kenyér bacon-el ás akkor mi van?

2018. júl. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%

Fujj!

Próbálja a fene!

2018. júl. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Én ismertem olyat, aki gulyáskrémmel ette a nutellát..
2018. júl. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%
A nutella kizárólag kanállal finom! Aki képes kenyérre kenni azt nem tekintem épelméjűnek
2018. júl. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
gulyáskrém + nutella kombó? Na ne! :'D
2018. júl. 13. 08:27
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, finom. Pont úgy, ahogy a ropogós bacon-amerikai palacsinta-juharszipu kombináció.


Kóstold meg. Az ellentétes ízek ízrobbanásként hatnak a szájban.

2018. júl. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 Attól hogy valami nem ízlik még nem vagyok begyepesedett. Akkor lennék az ha nem lennék hajlandó megkóstolni sem idegen dolgokat.
2018. júl. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!