Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lehet, hogy romlott volt a hús?

Lehet, hogy romlott volt a hús?

Figyelt kérdés

Védőgázas darált húsról van szó, aminek holnap jár le a szavatossága. Amikor kibontottam és megszagoltam, semmi furát nem éreztem, viszont volt a tetején egy ici pici más színű darab... Levettem róla egy külön papírba, a többi húst nagyon megpirítottam és még sütni is fogom ezután. A papíros húst szétnyomkodtam és valóban elég fura a szaga is. :(

Nekem már elment tőle az étvágyam, de lehet baja ettől annak, akinek csinálom? Ő úgyis csak legyint majd rá, hogy jó az, ennyi sütés/pirítás után, de én aggódom... Igaz, a hús többi részén nem volt semmi, pirításkor is szokásos illata volt.


2018. júl. 18. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Dobd ki. Szerintem már akkor is gáz volt mikor a boltba csomagolták.
2018. júl. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A húsnak semmi baja sem volt.

A darált hús meg nagyon könnyen leszinezödik, ha picit is megszárad a felszíne, szóval az sem probléma.

2018. júl. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt szaga. De ha ennyire finnyás vahy, miért vedzel ilyen terméket. Vegyél friss húst, fagyazd le. Ha meg darált kell, este kivedzed, reggel ledarálod. 64f
2018. júl. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy könnyen elszíneődik, de attól még nem kéne büdösnek is lennie, már pedig az a kis darab a tetején nagyon büdös volt.

Mi az, hogy nem volt szaga? Éreztem, hogy van, és nagyon nem kellemes... Vagy esetleg itt állt mellette és meg tetszett szagolni? Finnyásság, hogy nem szeretnék büdös húst enni? :(

2018. júl. 18. 16:53
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt tetszett írni-Amikor kibontottam és megszagoltam, semmi furát nem éreztem,

Találjuk már ki, mi az igaz!

2018. júl. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
..."viszont volt a tetején egy ici pici más színű darab (...) szétnyomkodtam és valóban elég fura volt a szaga is."
2018. júl. 18. 17:16
 7/9 A kérdező kommentje:
Vagy ha az egész hús jó is, hogy kerül a tetejére egy büdös darab? :(
2018. júl. 18. 17:16
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tegyünk pontot a dolog végére, az a papír felszívja a húsból a nedvességet, attól lehet büdösebb egy kicsit. Lejárat előtt ezért adják kedvezménnyel az ilyen termékeket.
2018. júl. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A papír az alján van és nem a tetején, ahol ez a büdös darabka volt. De már mindegy is
2018. júl. 18. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!