Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha tegnap este fél 7re lett...

Ha tegnap este fél 7re lett kész a bableves, és csak másnap reggel 6kor tettem be a hűtőbe mert nem hűlt ki, attól ugye nem romlott meg?

Figyelt kérdés
Illata jó...de nem tudom ennyi idő alatt megromolhatott e...
2018. júl. 14. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem volt nagyon meleg, akkor jó az még. Vegyél ki belőle egy picit és melegitsd fel. Ha felforr, akkor jó meg, ha nem akkor megromlott. Legközelebb hűtsd ki hideg vízben és akkor be tudod tenni a hűtőbe.
2018. júl. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
De.
2018. júl. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, megromolhatott, de a tiéd nem biztos.

Evés előtt forrald fel, utána vagy látszik, vagy érződik rajta hogy jó-e.

Nekem volt hogy 4-5 óra alatt tönkrement a húslevesem, mert nem tettem hűtőfürdőbe.

2018. júl. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nem kevés idő, valószínűleg a konyha hőmérsékletén nagyban múlik, jó-e még.

Én mindenképpen vízhűtést alkalmaztam volna, mivel ha nem is romlik meg, lecsökken az eltarthatósága és egy nagy adag bablevest azért nem kap be az ember egy nap alatt, persze vannak nagyobb családok is.


De ha szagra, ízre jó, akkor még jó.

2018. júl. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Simán megsavanyodhatott,de ezt érezni fogod amikor legközelebb eszel belőle. Nagyon meleg van mostanában,a leveseimet mindig hideg vízben hűtöm ki. Sose felejtem el mikor nagy fazék borsólevest kellett kiöntenem mert kinthagytam a gázon.
2018. júl. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!