Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen időigényes reggelik...

Milyen időigényes reggelik vannak?

Figyelt kérdés
Unom, hogy mindig vajas felvágottas kenyér, rántotta, májkrém, bundáskenyér, melegszendvics, virsli a reggeli. Én eddig gondoltam pirított sertésmájra főtt krumplival, az angol reggelire és a piedonés hagymás babra. Ezek viszonylag egészségesek is :) Van idónk reggelízni, korán is kelek így írhattok még ötleteket mert ezektől a rohanós reggeliktől hányok. Kenyér kenyér hátán, tojásos reggelik..áh..
2018. aug. 23. 15:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%

Palacsinta/amerikai palacsinta.

Készíthetsz pékárukat házilag is, ha van hozzá türelmed/kedved/elég jól mozogsz a konyhában.

2018. aug. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%

Zabkása gyümölcsökkel, vagy zabpalacsinta, banános palacsinta. Tükörtojás sült virslivel. Tejbegríz, lecsó (hús nélkül).

Vagy van az szenya, mikor kivagod a kenyér belsejét, serpenyőben kis olajon hagymát pirítasz meg sonkát, vagy bacont, de úgy hogy a belső nélküli kenyér körbe fogja. Ráütsz egy felvert tojást, s mikor kezd megsülni, megfordítod, ráraksz egy lapsajtot és a kenyér belsejét. Párszor atfordítod, míg a két oldala megsül. Nagyon finom és laktató.

2018. aug. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Gyümölcsrizs
2018. aug. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
Sült debreceni, sült kolbász vagy szalonna. Paraszt reggeli, lángos vagy burgonyalángos, kenyérlángos. Kalács lekvárral, gofri
2018. aug. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%

Hát, nézd, én amikor szállodába nyaralni megyünk, ott nagyon szeretem az ilyeneket, de akkor, ha ELÉM TESZIK.

De hogy én pacsmatoljak velük (kivéve, ha adott helyzetben - pl. jeles alkalmakkor, vagy meglepetésből) - egy rohanós reggel előtt - na az kizárt dolog.


Amúgy lágytojás, sült/főtt virsli, tükörtojás, sült tojás, meg amiket írtál, bár szerintem a máj burgonyával az már ebéd, ahogy a Bud Spencer féle hagymás bab/chilis bab se épp reggelire való (bár hát ízlések és pofonok...)

2018. aug. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
Szoktam olyat csinálni ami töltött pékárú kiflik ,táskák ezeket este előkészítem (kelt tészták) és éjszakára formázva hűtőbe teszem. Reggel frissen kisütöm.
2018. aug. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
Süss ki vastag szalonnát tepertőnek. Friss túróval vagy körözöttel , párolt hagymával, zöldségekkel isteni.
2018. aug. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%

Parasztreggeli

[link]


Saksuka

[link]

2018. aug. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
2018. aug. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm, de ezek is unalmasak már..olyanra gondoltam, mint a tócsni, a sztrapacska, a lángos.. esetleg salátát is ennék reggelire pl csirke salit. Nem sütni gondoltam, hanem olyanokra, mint a fentiek.
2018. aug. 23. 17:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!