Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egyszerű vacsora a családnak,...

Egyszerű vacsora a családnak, úgy hogy nincs nagy tapasztalatom?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és vegetariánus. A saját kajáimon kívül nem szoktam mást csinálni. Viszont pár nap múlva jön haza a családom, és szeretném őket valami vacsival várni. Nem tudom mit készíthetnék, ami egyszerű, meg úgy nem nagyon lehet elrontani😅 (tudom, neten van egy csomó ilyen, de azért szívesen fogadnék tippeket) Köszi előre is a válaszokat :)
2018. aug. 26. 01:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%
Csinálj szendvicseket.
2018. aug. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
Sült csirke. Veszel csirkét megmosod. Veszel fűszert bekened vele. 1 órára 180 fokra sütőbe teszed. Sütőpapírba csomagolva, amit kilukazgatsz. Köretnek burgonyapüré. Megfőzöd a burgonyát. Forrón összetöröd. Adsz hozzá vajat, tejet. Mégjobban pürésíted... Salátának reszelt lila káposzta, kockázott almával összekever. Adsz hozzá tejfölt, mézet és kész is. Levesnek meg egy egyszerű tészta vagy hús leves.
2018. aug. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
72%
A chilis bab is elég egyszerű és vegán is el lehet készíteni. Én kimondottan hús nélkül szeretem.
2018. aug. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én koliban mindig tortellinit főztem ki, rá paradicsomszószt tettem, tényleg lehetetlen elrontani.
2018. aug. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!