Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ezt el lehet készíteni tofuval?

Ezt el lehet készíteni tofuval?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt a receptet virsli helyett füstölt tofuval szerintetek meg lehet csinálni? Sosem ettem még tofut, nem tudom, hogy kellene-e azt is fűszerezni, vagy hogy az így elkészíthető-e ilyen módon.


2018. okt. 11. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
55%

A tofu elég ízetlen, de a füstölt azért jobb s itt is füstölt virsli van, ha jól látom. A sok ízes többi hozzávaló miatt valószínűleg nem lenne olyan vészes, én ma még a szerintem iszonyúan ízetlen szejtámból is elég finom ételt rittyentettem, hála a sok fűszernek, finom zöldségeknek és zsírnak. Mindössze a textúrát adta, ízt nem igazán, ezt a szerepet töltené be a tofu is, plusz adja a füstízt.


Fura kérdés amúgy, mert a receptekben szinte bármit ki lehet hagyni vagy helyettesíteni, bár az eredmény nem mindenkinek fog ugyanúgy tetszeni. Én pl. sok ételből kihagyom a húst és nem helyettesítem semmivel s nem lesz rossz az eredmény. Nyilván van étel, amivel ezt nem lehet megtenni.


Személy szerint nem tennék bele tofut, csak kihagynám a virslit, gabona zöldségekkel, az már finom.

2018. okt. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbálhatod. Lehet nem fog bejönni, mert nem mindenki szereti a tufot. Személy szerint imádom a simát, füstöltet is. Nekem biztos bejönne. Virslinél ezerszer jobban ízlene.
2018. okt. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!