Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gombapaprikáshoz milyen...

Gombapaprikáshoz milyen köretet ami illik is hozzábés diétás is?

Figyelt kérdés
2018. nov. 21. 08:07
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Diétás nokedli :-)
2018. nov. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz diéta alatt, mert millió dolog miatt lehet diétázni. pl. fogyókúra, cukorbetegség, stb.

Mivel az okot nem tudjuk és a gombapörkölt nokedlivel a legjobb, nehéz ötletelni.

Lehet készíteni galuskát zablisztből, de adhatod rizzsel is.

2018. nov. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pl bulgur.
2018. nov. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
bulgur ,kuszkusz, diétás tészta ,
2018. nov. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%

Rizs.

Nincs diétás étel. Az számít, hogy menyit eszel belőle.

2018. nov. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Az is diétás, ha a szokásos fél kiló nokedli helyett csak kis adag nokedlivel eszed, mondjuk 150-200 g-mal.
2018. nov. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Fűszeres, sült édesburgonyakockák.

Karfiolrizs.

Sült zellerhasáb (sült krumpli ízű)

2018. nov. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is bulgurt, vagy kuszkuszt mondok.


Kb. egy jó hete kipróbáltam a kuszkuszt, hogyan működik, ha grízgaluskát kavarok belőle. Tökéletes, finom, rezgő. Csak ne leszűrd, ha merd ki a főző vízből.

2018. nov. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én tojásfehérje alapú morzsókát (nem tudom, hogyan nevezzem, a paleo oldalon így nevezték :D) tervezek a holnapi pörkölthöz, az ilyen tojásfehérjébe maglisztek, olajos magvak, sosem csinálom ugyanúgy, ezt zsírban sütöm ki. Hogy ez kinek diétás, nem tudom, nekem az, igyekszem nem túlzásba vinni a zsírt, hisz a pörkölt is zsíros, de úgyis eszem hozzá még nyers zöldséget.

A zabgaluska is remek hozzá, de az normális galuska, nekem nem diétás, de sokaknak az.


Amit írnak, hogy mennyiség, az igaz lenne, de ha valakinek sok galuska kell egységnyi pörkölthöz, az nem lesz azzal boldog, hogy a harmadánál elfogy, ő pedig éhes marad. De ha van e téren mozgástér, s mindenképpen galuskát akar az ember, akkor jó ötlet. Én is ettem már 10 gramm rizzsel az ételemet, mondjuk az sorminta szint, nem köret, de nekem megérte így.

2018. nov. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket. Tudom, hogy galuskával a legfinomabb, és hogy ha keveset eszem belőle akkor nem hizlal :)

De jók az ötletek.

2018. nov. 21. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!