Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tegnapról maradt tökfőzelékhez...

Tegnapról maradt tökfőzelékhez milyen a bundáskenyér feltétnek?

Figyelt kérdés
A csirkepörkölt elfogyott, viszont mára elég a főzelék. Próbálta már valaki bundáskenyérrel? Milyen? Tükörtojást nem szeretnék, meg húst sem, mert nincs is itthon jelenleg.

2018. nov. 29. 11:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

9.! Nem bonyolítom túl, csak feltettem egy egyszerű kérdést, mivel még tökkel nem ettük, azokat az embereket kérdeztem, akik már ették így. Spenóthoz finom, azt tudom. Egyszerű véleményekre voltam kíváncsi, nem túlbonyolításra.

Mint írtam, köszönöm szépen a válaszokat.

2018. nov. 29. 13:41
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is nagyon jó a tökfőzelékhez. Mi szeretjük bundáskenyérrel.
2018. nov. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
29%

De, pontosan ez a túlbonyolítás.

Tökfőzeléket szereted. Bundáskenyeret szereted. Bundáskenyeret főzelékfeltétként szereted.

Innentől kezdve komolyan meg kell kérdezni másokat, hogy finom lesz-e a kettő együtt?

2018. nov. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
91%
Jó meg finom is hozzá. De èn inkább egy kis paprikás olajos dinsztelt hagymát csurgatnèk rá.
2018. nov. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Mansour ***** válasza:
62%

"Innentől kezdve komolyan meg kell kérdezni másokat, hogy finom lesz-e a kettő együtt?"

Aki egy kicsit is konyít a gasztronómiához, az tudja, hogy ha valami külön-külön jó, az nem garancia arra, hogy együtt is jó lesz.

Az ilyen dolgok megkérdezésének amúgy szerintem sem túl sok értelme van, mert az ízlések elég különbözőek lehetnek, de azért ha sok megerősítő válasz érkezik, akkor nyilván bátrabban kipróbálja az ember.

2018. nov. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Tökfőzeléket szereted. Bundáskenyeret szereted. Bundáskenyeret főzelékfeltétként szereted.


Innentől kezdve komolyan meg kell kérdezni másokat, hogy finom lesz-e a kettő együtt?"


Láthatólag nem sok fogalmad van arról, hogy ez hogy is van:

Ha pl szereted a paradicsomos káposztát, a tükörtojást, a tükörtojást spenóthoz fözelékfeltétként, attól még a paradicsomos kápszotáhogy egyáltalán nem illik, nem lesz jó.

Ha két ételt külön szeret is valaki, attól még nem biztos, hogy együtt is ízlik neki, ezért jogos, hogy megkérdezi, kinek milyen tapasztalata van.

2018. nov. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!