Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nagyon szeretem a bundáskenyer...

Nagyon szeretem a bundáskenyeret de egy idő után unalmassá válhat ha folyton azt eszem. Van valami hasonló elkészítésű eljárás kenyérre (sütés, stb), vagy bundáskenyér felturbózása?

Figyelt kérdés
2015. febr. 25. 12:01
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Általában paradicsommal és teával fogyasztom.

Szeretnék hasonló jellegű kenyérszelet készítést olvasni tőletek

2015. febr. 25. 12:02
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

a tojásba reszelhetsz sajtot

lilahagyma apróra vágva

ha a kenyér vastagabb meg is töltheted. vágsz bele egy rést amibe pl bacon vagy egy kapros túrós töltelék:D hirtelen ennyi jutott az eszembe

2015. febr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Fogpiszkálóval összetűzött szendvicset bundázni; vagy édesen, fahéjjal.
2015. febr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

töltheted sajttal, szalonnával,szalámikkal.

Bundázásnál a tojásba keverhetsz zúzott fokhagymát is, vagy mint írták-sajtot.


Egyél mellé zöldségeket, én imádom hozzá a póréhagymát, vöröshagymát, retket, uborkát, hegyes erőspaprikát.


Sőt olykor még forrón rárakok egy szelet sajtot és nyomorok rá egy pici mustárt. Isteni

2015. febr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Két tosatkenyeret finom kenőmájassal összeragasztani, átlósan félbevágni, tojásba forgatva kisütni.

Esetleg egy kis plusz reszeltsajt még forrón rá. nagyon finom.

2015. febr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszi : )
2015. febr. 25. 13:04
 7/14 anonim válasza:
100%

Ú, meg is kívántam, na de majd holnap,mert ma maradékot eszünk. :)

Én sokféle módon szoktam enni, attól függ mikor milyen kedvemben vagyok. Az egyik kedvencem,hogy bőségesen megkenem tejföllel és megszórom sajttal, ennek az íze kicsit hasonló a lángoséhoz. Van úgy,hogy jól megpakolom zöldséggel (uborkával, paradicsommal esetleg paprikával). A másik kedvencem: vékonyan megkenve piros arannyal, isteni finom! :) De van úgy,hogy csak simán minden feltét nélkül kívánom meg. Ezekhez a bundás kenyerekhez kötelező a citromos tea!!! :)

2015. febr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Vagy megcsinálhatod édesen is, ha kedveled az édes ízt. A tojásba teszel porcukrot, illetve fahéjat. Ehhez csinálhatsz egy egyszerű alma "öntetet"(karamellizált cukorba almadarabok, felöntöd kis vízzel, tehetsz bele citromlevet, fahéjat, szegfűszeget). Együtt nagyon finom :D
2015. febr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, pl portugáliában karácsonyi finomság az édes, fahéjas bundáskenyér.
2015. febr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Rakott bundás kenyér: Jénai aljába leraksz egy sor tujásba mártogatott kenyeret, rá apróra vágott sonka, lilahagyma, reszelt sajt. Még egy réteg kenyér, arra még reszelt sajt, esetleg 2-3 szelet apróra vágott bacon, és mehet a sütőbe.
2015. febr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!