Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Olyan konyhai eszköz, aminél...

Olyan konyhai eszköz, aminél sokféle és/vagy egészséges ételt lehet készíteni könnyedén?

Figyelt kérdés

Karácsonyi ajándékon gondolkodok, és valami olyanon gondolkodok, amivel sok időt tud spórolni az illető a főzésnél, anélkül, hogy repetitív lenne az étel.


Vagy olyan is jó lenne, amivel nem lehet sokfélét, de például valamilyen egészséges ételt egyszerűen és gyorsan el lehet készíteni.


2018. dec. 9. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Turmixgép pl.
2018. dec. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kés.
2018. dec. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kukta.

Főzhető benne hús is és csicseriborsó is.

2018. dec. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kontakt grill, forrólevegős fritőz.
2018. dec. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs még neki (vagy régi vagy kicsi), én is ajánlom a kuktát, kismillióféle étel készíthető benne, gyorsít és még befőzésre is a legjobb, ha engem kérdezel. Száraz hüvelyeseknél alap.


Persze van, aki nem használ kuktát s csak zavarná egy nagyobb, nyilván ez egyedi. Anyám évi 1-2 alkalommal használta, igaz, neki csöpp volt...

2018. dec. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A jó kés mindennél jobbat ér a konyhában! Nem vicc. Ha viszont kést ajándékozol azért cserébe érmét illik adni, hogy "ne vágja el a jó viszonyt"... szerintem jó móka, ajándék és még egy kisebb szertartás is van körülötte. Tehát élmény. ;)
2018. dec. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!