Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sajtos roló sajtkrém tölteléke...

Sajtos roló sajtkrém tölteléke milyen fűszerekkel ízesíthető?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó sajtos roló receptem, aminek a krémje nagyon finom, de szeretném most egy kicsit fűszeresebbé tenni. Nem nagyon ismerem, hogy mi illik a sajthoz, segítsetek kérlek, hogy még finomabbá tegyem! Saját tapasztalatokat is várok!
2010. jún. 27. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
recepted leírnád?
2010. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
30 dkg reszelt sajtot, 4 tojássárgájával , 4 dkg liszttel, 2 dl tejjel sűrűre kell főzni és kihűteni. Ha teljesen kihűlt akkor 10 dkg margarinnal habosra kikeverni és ízlés szerint sóval ízesíteni.
2010. jún. 27. 20:44
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

és a tészta?



amúgy bors mehet bele..és esetleg kipróbálnám kékpenészes sajttal is, mármint belekeverve a kész krémbe

2010. jún. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A tészta csak sima leveles tészta, formára tekerve és hirtelen sütve. Az a lényeg, hogy forrón vedd le a formáról, ha megsült, mert egyébként nehéz lesz levenni. A végén, mikor minden kihűlt, beletöltöd és a végét sajtozod. Szerinted a kakukkfű?
2010. jún. 27. 20:49
 5/11 anonim ***** válasza:

nem szeretem a kakukkfüvet, de próbáld ki...fokhagyma esetleg? petrezselyemlevél?


a forma az milyen van rolósütő forma? bocsi, sose sütöttem még sajtosrolót, de úgy megkívántam most :D

2010. jún. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, van direkt ilyen roló sütőforma. Nekem kúp alakú van, de asszem van sima henger is. Bármelyik háztartási boltban lehet kapni. Csináld meg ezt, nagyon egyszerű és tényleg finom, nem émelyítő a krémje. Aztán számolj be, hogy milyen volt:)
2010. jún. 27. 21:03
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi a tippeket:)
2010. jún. 27. 21:04
 8/11 anonim ***** válasza:
köszi a receptet :)
2010. jún. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
78%

szia.Én ezt találtam hátha segít egy kicsit.Sajtokhoz legjobban illő zöldségek és fűszerek:


vörös-, lila- és fokhagyma, snidling


* paradicsom, ketchup, püré vagy lecsó


* paprika, por alakban vagy nyersen


* egész vagy őrölt kömény


* őrölt fekete- és fehérbors


* kapor


* petrezselyem, szerecsendió


* curry


* citomlé és citrom reszelt héja

2010. jún. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Bors,szerecsendió,kakukkfű,bazsalikom,zeller-vagy petrezselyem levél,kapor.
2010. jún. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!