Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Diabetikus vagy cukormentes...

Diabetikus vagy cukormentes sütemény recepteket tudtok írni nekem?

Figyelt kérdés

Már olyat ami be is vált.. A net tele van velük, de van egy csomó ami nagyon nem finom, iszonyú ízű, nehéz elkészíteni vagy épp nagyon-nagyon drága..


Kisbaba mellett kevés időm van de néha sütnék páromnak süteményt, ő sajnos cukorbeteg, de imádja a sütiket..


Van valami BEVALT, KIPRÓBÁLT receptetek? Ha igen írjátok meg legyszi! Vagy linket is elfogadok!! :)


2018. dec. 29. 19:41
 1/10 A kérdező kommentje:
Negyedannyi édesítőm van itthon még xilit és Glukonon de utóbbiból keveset szabad ugye, mert hashajtó hatása van. Inkább csak kávéba, teába szoktuk vagy zabkasaba néha.
2018. dec. 29. 19:44
 2/10 anonim ***** válasza:
22%

Jó süti az zsír, liszt, tojás, cukor.

Jó fogyis kaja nem süti.

Fejben dől el. Vagy süti, vagy fogyó.


Amúgy mandula lisztből nagyon finomat lehet csinálni.

2018. dec. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem fogyokurazunk, csak nemtudtam hova írjak diabetikus kaja témában.. Aztan láttam itt ehhez hasonló régebbi kérdéseket.

Amit leirtal, mind tudom. Mivel az ízeket a zsírok közvetítik. De 1.nem ezt kérdeztem.

2.paromnak ez halottnak a csók, mivel ő CUKORBETEG!

3. Van pár jó diétás süti receptem, meg pl paleo, de azok a sütik már unalmasak és csak 3 vagy 4recept..a paleo meg kva drága. De köszi azért.

2018. dec. 29. 20:27
 4/10 A kérdező kommentje:
Mandula szintén kva drága. Most volt egy nagyon nagy kiadásunk.. Graham és tk lisztem van! :)
2018. dec. 29. 20:28
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Értem már: kifejezetten cukor miatt. Elsőre nem esett le. Megzavart a "fogyókúra" kategória. Simán mehetett volna a Étel/Ital > Sütés, főzés kategóriába.


Itt nagyon jó receptek vannak:

[link]

[link]


Saját gyűjteményben csak lisztmentes receptjeim vannak...

2018. dec. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és igen: a mandula piszok drága :S Ha nem terem otthon, akkor felejtős.
2018. dec. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Én bármit megsütök apunak, csak tk liszt és édesítőszer van benne. Semmi spéci recept, a saját hagyományosaim.
2018. dec. 30. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul Nosalty-n írják, hogy melyiket mennyiszer csinálták meg, meg kommentekben is találsz olyat, hogy kinek hogy sikerült. "BEVALT, KIPRÓBÁLT receptetek".
2018. dec. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nos közben most jöttem fel újra, köszönöm szépen nektek :)

Végül enis a jól bevalt receptjeim varialtam át. Így készült ma Kakaós-meggyes sütemény és diós puszedli! :) Glukononnal készült cukor helyett és fele finomliszt fele graham liszt :)

2018. dec. 30. 14:58
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

Salátagyár oldalt keresd fel, sok jó recept van, mind fehérliszt és cukormentes.

Én bejglit is onnan sütöttem, finom.

2018. dec. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!