Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kinek mennyire kedvence a...

Kinek mennyire kedvence a túrós tészta mákos tészta kaposztas tészta?

Figyelt kérdés

Nekem ezek a kaják csak "desszertként"

felelnek meg.

Kinel hogy van?


2019. jan. 7. 21:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem őket, nekem főétel kategória mindegyik.
2019. jan. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egyiket sem szeretem, akkor inkább krumplis vagy sajtos-tejfölös tészta. Nekem ezek főételek.
2019. jan. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem őket, de egy hatalmas tállal, úgy két óra múlva már éhes vagyok utána.
2019. jan. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem ezeket, mondjuk a túrós tésztát pirított szalonnával, tejföllel és cukorral :* nyamiiii

De én mindegyiket szeretem csak éhes leszek 2óra múlva

2019. jan. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Mansour ***** válasza:
100%
A diós és mákos tésztát csak lekvárral szeretem és szerintem is inkább desszertnek számít. Túrós tésztát jó sok tejföllel és szalonnával csak valami tartalmas leves (főleg gulyásleves) után tudom elképzelni. A káposztás tésztáért nem rajongok, de ha nincs más, megeszem, lehetőleg szintén valami tartalmasabb leves után. Cukrot a két utóbbira soha nem tennék.
2019. jan. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak desszertként eszem ezeket. Főételnek nem elég tápláló a tészta+cukros feltét, meg én nem is tudok egyszerre sok édeset megenni.
2019. jan. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!