Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti mit ettetek ma? És mit...

Ti mit ettetek ma? És mit foztok holnap?

Figyelt kérdés
Én fokhagymás Spagetti ettem
2019. jan. 11. 18:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
86%
Ma tojásos nokedli volt szalonnával. Holnap még nem tudom mi lesz, majd kitalálok valamit.
2019. jan. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

A fokhagymás Spagetti az aminek hangzik. Pasta aglio

Fel lehet még turbozni kis csirkehusival de én szeretem csak fokhagymaval es Oliva olajjal. Imadom a fokhagymat

Holnap nem tudom mi lesz

Adjátok tippeket

2019. jan. 11. 20:04
 13/23 anonim ***** válasza:
86%
ma töltött paprikát, holnap még nem tudom, de hogy nem én főzöm, az biztos :)
2019. jan. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező javaslom kipróbálásra az arrabbiata pasta-t, ha szereted az ilyesmiket.
2019. jan. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Holnap lazacos tészta lesz. Pasta di Salmone

De hogy nem én fozom, az is biztos

2019. jan. 11. 20:47
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Ma paradicsomleves volt és sertéspörkölt tésztával, csemegeubival. Holnap a férjem kìvánságára gyrost csinálok, meg sütök egy kis sajtos pogácsát.
2019. jan. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
83%
Koszi kerdezo en meg nem hallottam fokhagymas spagettirol en is nagyon szeretem a fokhagymas eteleket, utana nezek es lehet elkeszitem koszi :)
2019. jan. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Semmi baj, nagyon szivesen

Nagyon egyszerű

Szokasos modon kifozod a Spagettit, Aldentére(fogkemenyre) olivaolajon megbiritasz izles szerint zuzott fokhagymat, kis teneri so, bors, és petrezselyem csak a végén összeforgatod a kifozott Spagetti el kicsit meg piritod együtt es kész is. Sajttal is lehet még izesiteni a végén de én sajt nélkül eszem, bár ma nem én csináltam, hanem úgy vettem de néha amikor idom, és kedvem van akkor szoktam csinálni, pasta arrabbiata-t is, vagy spenótosat, pasta pesto-t, salmone, nagyon jó igazi olaszos receptek. A férjem olasz szarmazasu, ezért o szokta ezeket csinálni, ha otthon van és van ideje, kedve. Nagyon jól föz. Nem Magyarországon élünk.

2019. jan. 11. 23:00
 19/23 anonim ***** válasza:
81%

Plackit ettünk(lepcsánka)

Fokhagymás szósszal.

Holnap majd megálmodjuk mert senki sem ér haza soha

2019. jan. 12. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Tegnapról maradt tyúkhúsleves, és sok benne főtt hús, ezért csináltam egy paradicsomszószt, friss paradicsomból, zelleresen, csípős édesen, és petrezselymes főtt burgonyával ettük.

Holnap zöldbab főzelék lesz fasírozottal.

2019. jan. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!