Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Afrikai harcsából is lehet...

Afrikai harcsából is lehet harcsapaprikást készíteni?

Figyelt kérdés

2019. jan. 25. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Persze hogy lehet. Bár szürkéből az igazi, de abból is jó lesz. Nincs semmire szent írás.
2019. jan. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

18:20:

Köszönöm! Bizonyára úgy van, de a fehér húsú harcsa ára a duplája, majdnem Lazac árban mérik. :-(

2019. jan. 25. 18:35
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Kicsit szárazabb a húsa, de finom abból is. Afrikai harcsa olcsóbb, mint a folyami, legalábbis én olcsóbban jutok hozzá. Többször csináltunk már, nekem bejött.
2019. jan. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Kicsit másabb, de abból is finom. Mikor lesz kész? Mikorra mehetek megkóstolni? :)
2019. jan. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Nah, le lettem pontozva, mert szerintem így sem rossz. Remek.
2019. jan. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Fel lettél pontozva. Volt egy troll, aki végig ment, mert tiltottuk az idióta válaszát. Ne szív mellre. Mi is le lettünk pontozva, mégsem pontozunk le másokat. Én minden választ felpontoztam, ami értelmes volt. A tiedet is.


Jó étvágyat a paprikáshoz! :)

2019. jan. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Amúgy tényleg csak azt érik el a lepontozók, hogy rossz kedve lesz az embernek, és nem fog segíteni és a végén még dühből ő is lepontoz másokat.


Szánalmas, de az oldal ezt engedi, nem is céljuk, hogy másképp működjön.


Aki meg nem pontozza fel a jó válaszokat szintén ezt támogatja, hogy mások keserű szájjal menjenek tovább az oldalról.


Szomorú dolog, de próbáld meg túltenni magad. Nem éri meg ilyenek miatt gyakorizni, ha ennyire megérint.

2019. jan. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
97%
No és mi lett a harcsapaprikással? :)
2019. jan. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
35%

Igen, a múltkor vettem afrikai harcsát és a csomagolásán ajánlott receptnek a harcsapaprikás volt rajta.

El is készítettem, finom volt (bár éttermi nekem jobban ízlet), viszont délután már a wc fölött hajoltam. :S

2019. jan. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a megtisztelő hozzászólást!!

A harcsapaprikás otthoni készítéséről és fogyasztásáról, bármikor a jövőben, "Noblesse Oblige" fedőnevű, "kedves" fórumozó társunk gusztustalan hozzászólása miatt, végleg és örökre lemondtam! :-( :-(

2019. febr. 9. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!