Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen levest főzzek? Nálatok...

Milyen levest főzzek? Nálatok milyen leves lesz?

Figyelt kérdés

2019. febr. 19. 09:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk kókusztejes sütőtök krémleves volt vasárnap. Hétvégén májgombóc leves lesz.
2019. febr. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Szeretjük a csirkeaprólék levest (szíve, mája, zúza) sok zöldséggel. Valamint a különféle krémleveseket (hagyma, gomba, brokkoli).
2019. febr. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%

Ma Tojásos rántott leves lesz.

Holnap Gulyáslevest fogok főzni.

Tegnap Frankfurti leves volt brokkoliból.

2019. febr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ma karalábé leves lesz
2019. febr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk marhahúsleves volt.
2019. febr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
73%
Mi egyszerű emberek vagyunk. Nálunk ma kolbászos zöldbableves lesz tejfölösen, meg sütök egy pár palacsintát.
2019. febr. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Karfiollevest csinàltam tegnap, még van belőle.
2019. febr. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%

Ma húsleves lesz gazdagon jó sok zöldséggel, és csirke combbal.

Hétvégén babgulyás lesz biztosan férjen ezt kérte

2019. febr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket. Mindig bajban vagyok a levessel. Egyébként mi is egyszerű emberek vagyunk, én is a hétköznapi keveseket szoktam főzni.
2019. febr. 19. 11:22
 10/23 Mansour ***** válasza:
80%

Egyszerű, gyors, olcsó, és viszonylag egészséges levesek: sóskaleves, spenótleves, paradicsomleves (hideg és meleg változat is van), fokhagymaleves pirított kenyérkockákkal

Szoktam "maradék-eltakarító" leveseket is csinálni: pörköltmaradékból természetesen gulyásleves, maradék főtt vagy sült húsból - zsiradékban átpirítom az összevágott húsmaradékot, kockára vágott hagymát dobok rá, kicsit azzal is pirítom, paradicsomot és/vagy paprikát teszek hozzá, felöntöm, ízesítem, krumplit vagy vagy rizst főzök bele,

Száraz kenyérből: kenyérleves - a kenyeret nagyobb kockákra vágom, zsiradékban megpirítom, nyomok rá 1-2 gerezd fokhagymát, teszek bele pár kanál sűrített paradicsomot, felöntöm, ízesítem, 10 percig főzöm, leoltom a tüzet, ütök bele egész tojásokat, letakarom várok pár percig, hogy a tojásfehérje megszilárduljon, de a sárgája lehetőleg még folyós maradjon

2019. febr. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!