Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Írnàtok tortakrémet?

CsAnita23 kérdése:

Írnàtok tortakrémet?

Figyelt kérdés
Hulala cukormentes habom van. Olyan recept kellene ami tölteni ès dísziteni is jó. Ès mascarponés legyen :)
2019. febr. 28. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nemrég próbáltam Hulalás habtejszínes krémet csinálni, csokis volt, nekem le kellett kaparnom a piskótáról, mert darabos lett kenés közben, és tönkretette majdnem a piskótát is ;(
2019. febr. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

Első válaszoló! Valószínűleg túlverted a cuccot!

Tejszínből úgy szoktak a kezdő háziasszonyok krém helyett vajat köpülni! :D Tudom, a hulala nem tejzsín, hanem növényi cucc, de az is túlverhető...



Az ilyen habokat nem szabad túl keményre verni, főleg akkor nem, ha utána még mással is össze lesz keverve, pl mascarponés krém. De ha meg még valami citromos vagy más savas dolgot keversz hozzá, akkor még addig se szabad verni az alap habot... :D


Csak egy praktika, tudjatok róla!



És krémre meg annyi lehetőség van, szerintem keress már rá inkább googlében Kérdező!

De tényleg, azon kívül, hogy mascarponés, milyen ízt akarsz? Érted... Lehet csokis, gyümölcsös, vaníliás.... Az is kérdés, mekkora tortához kell, milyen mennyiség....stb.

2019. márc. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem is előfordult már, hogy túlvertem.
2019. márc. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Habtejszin plusz mascarpone kb bármivel ízesíthető:

-Nutella

-Kave

-Likor

- Lemon curd

-olvasztott csoki

-gyumolcspure

Stb

2019. márc. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csokival vagy gesztenyèvel akarnàm ízesìteni. Plusz csorgatott csokit akarnèk a tetejère
2019. márc. 2. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!