Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy hívjàk ezt a süteményt?

Hogy hívjàk ezt a süteményt?

Figyelt kérdés

Még gyerekkoromban a mamám sütötte nekem, de sajnos nem tudom a nevét és így nem találom a receptet se.

Arra emlékszem, hogy egy jénaiban volt megsütve és abból vágta nekem a mama a “kockákat”, mintha piskóta lenne, de ez tojásból volt! Olyan állaga volt mint a rántottának és édes volt. Tésztája talán nem is volt, de ez nem biztos.

Ebből felismeri valaki?


2019. márc. 15. 14:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

... és még annyit, hogy nem kötelező rá a réteslap ha nem akarod, de azzal az igazi.

[link]

2019. márc. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Igaz-igaz! Ez a vargabéles!

Ugyanez pucéran, réteslap és mazsola nélkül:

[link]

Süsd a tetejét barnábbra!

2019. márc. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Valóban ez az! Itt már azonnal felismertem a képekről.

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

Előbb kellet volna kiírnom a kérdést, már hosszú hónapok ezelőtt eszembejutott és azóta töprengek rajta. :D

Ajánlom mindenkinek, nagyon finom! :) Kötelező program lesz nekem a sütése a hétvégén.

2019. márc. 15. 19:01
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szívesen! Őszintén örülök!:)

Jó étvágyat!:)

2019. márc. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, sikerül.

Jó azért, hogy eszedbe jutott a száraztészta is.

Tejes pite is fincsi, de ne rakj annyi hülye tojást bele, mint írják, 2-3 bőven elég (tepsimérettől függően)Ö

2019. márc. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ha már egyszer nekiállok sütni akkor kipróbálom azt is. :) Köszönöm a tippet!
2019. márc. 15. 19:50
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
férjem kedvence a vargabéles,rétes lapal az igazi ,de ha nincs az sem baj nálunk mazsola nélkül ,reszelt citrom héjal az igazi.
2019. márc. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!