Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Grilles mikróban mit lehet sütni?

Grilles mikróban mit lehet sütni?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy pár hónapig nem lesz sütőm, egy gagyi grilles mikróm viszont van.

Lehet ebben pl pizzát vagy linzert sütni? Olvastam, hogy valaki a húspogácsát is ebben süti.

Tényleg működhet?

Köszönöm válaszaitokat!



2019. márc. 20. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Igazán nem jó ilyen módon, a mikróban olyasmiket tudsz sütni, ami mikrós recept - a pizza meg linzer nem lesz jó benne.

A grillfunkció meg csak arra jó, hogy az étel teteje kicsit megpruljon, esetleg melegszendvicshez is használható, de a sütöt nem helyettesíti.

KEress olyan recepteket, amik mikróhoz készültek, azok ugyan nem olyanok, mint a megszokottak, de legalább valami újat is kipróbálsz.

2019. márc. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bármit lehet sütni.

Csak jól kell beállítani.

Nekünk van egy nagyon régi, legalább 20-25-éves mikrónk. Imádom.

Van rajta grill funkció.

Pizza jel is van rajta meg stb.


Mi szoktunk benne, krumplit, húst, hagymát, gombát, szalonnát, májat sütni meg...stb-t.

2019. márc. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
26%

10-15 ezer forintért lehet venni ilyen mikró méretű minisütőt, ha hosszabb időről van szó én megfontolnám hogy veszek egy olyat. A mikróban "sütés" gusztustalan, ha napi szinten sütsz-főzöl akkor az a pár hónap szenvedés lesz.


Vannak ilyen mikromániás emberek, rántottától kezdve melegszendvicsen át minden sz..rt abban készítenek, én igénytelen dolognak tartom, szottyadt kaja jön ki onnan.

2019. márc. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!