Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Krumpliból, valamilyen zöldség...

Krumpliból, valamilyen zöldségekből, babból, gombából (kb ezekből az összetevőkből) mit lehetne főzni? Nem igazán szoktam főzni és férfi vagyok - hátráltató tényező:D -

Figyelt kérdés
húst mindenképp kerülve és ha lehet a tejet is
2019. márc. 22. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Ha van rizsed, akkor én zöldséges paellát csinálnék. Ha nincs, akkor csinálsz egy zöldséges ragut, sült krumplival.
2019. márc. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Chillis bab: gombakockákat és krumplit főzöl bele

Gombapörkölt krumplival vagy gnoccival

Milánói makaróni

Tócsni/hagymás tört krumpli rántott gombával

Krumplistészta

Káposztás sztrapacska

Zöldségfasírt petrezselymes burgonyával/keumplifőzelékkel

Babpörkölt nokedlivel

Zöldséges lasagne (besamell helyett csak paradicsomszósz, kicsit főzd elő a lapokat)

Krumplis omlett

Hagymás bab

2019. márc. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Én legutóbb rizst ettem, pirított gombával. A neve ellenére szaftos volt a gomba :)


A kukid nem hátráltató tényező, női genitálikkal is lehet valaki kezdő vagy totál béna a konyhában. ;) Az már hátráltatóbb tényező, hogy nem szoktál főzni, de recept alapján bármit meglehet csinálni.

2019. márc. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

Kaptál remek ötleteket, én csak annyival egészíteném ki,hogy a gombát és a babot ne keverd össze!

Egyik ezért, a másik azért nehezen emészthető én nem is hiszem,hogy valaha a gasztronómiában egy ételben együtt szerepeltek volna. Amellett kár lenne a gomba ízét elnyomni.

Amiben a férfiak is jók:

Bableves (zöldségek + bab)

Gombapörkölt (ne tegyél alá vizet, mert sok levet ereszt!)

Krumpliból meg bármit!

2019. márc. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!