Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Sütés, főzés

A kérdés

Krumpliból, valamilyen zöldségekből, babból, gombából (kb ezekből az összetevőkből) mit lehetne főzni? Nem igazán szoktam főzni és férfi vagyok - hátráltató tényező:D -

húst mindenképp kerülve és ha lehet a tejet is

márc. 22. 10:16  Privát üzenet  

A válaszok
Ha van rizsed, akkor én zöldséges paellát csinálnék. Ha nincs, akkor csinálsz egy zöldséges ragut, sült krumplival.

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 22. 10:22 Privát üzenet

Chillis bab: gombakockákat és krumplit főzöl bele

Gombapörkölt krumplival vagy gnoccival

Milánói makaróni

Tócsni/hagymás tört krumpli rántott gombával

Krumplistészta

Káposztás sztrapacska

Zöldségfasírt petrezselymes burgonyával/keumplifőzelékkel

Babpörkölt nokedlivel

Zöldséges lasagne (besamell helyett csak paradicsomszósz, kicsit főzd elő a lapokat)

Krumplis omlett

Hagymás bab

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont márc. 22. 11:21 Privát üzenet

Én legutóbb rizst ettem, pirított gombával. A neve ellenére szaftos volt a gomba :)

A kukid nem hátráltató tényező, női genitálikkal is lehet valaki kezdő vagy totál béna a konyhában. ;) Az már hátráltatóbb tényező, hogy nem szoktál főzni, de recept alapján bármit meglehet csinálni.

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont márc. 22. 13:12 Privát üzenet

Kaptál remek ötleteket, én csak annyival egészíteném ki,hogy a gombát és a babot ne keverd össze!

Egyik ezért, a másik azért nehezen emészthető én nem is hiszem,hogy valaha a gasztronómiában egy ételben együtt szerepeltek volna. Amellett kár lenne a gomba ízét elnyomni.

Amiben a férfiak is jók:

Bableves (zöldségek + bab)

Gombapörkölt (ne tegyél alá vizet, mert sok levet ereszt!)

Krumpliból meg bármit!

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont márc. 22. 15:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Fidesznek érdeke a Néppártban maradni? Az mire jó, ha valaki egy párt tagja az EU parlamentjében? Nem egyénileg szavaznak? Sőt az országok érdekei ellentétesek, így inkább korlátozó tényező, nem?
Hogyan tudom kikapcsolni a gmailben a szám megadásos biztonsági vackot?
Van egy nagyon kedves, aranyos fiú osztálytársam, akinek tudom, hogy tetszem, de rengeteg a hátráltató tényező. Érdemes lenne összejönnöm vele?
Lisztérzékenyként felvesznek börtönőrnek, vagy, ahogy a rendészetin, itt is hátráltató tényező?
Van egy lány aki tetszik, de van egypár hátráltató tényező. Mit tegyek? Bővebben lent.
Hol tudnék fekete sört venni? A márkája nem a legfontosabb tényező, csak azt nem tudom hol kapható?

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések a Sütés, főzés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!