Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csirkemellből mit szoktatok...

Csirkemellből mit szoktatok készíteni?

Figyelt kérdés

Én rántott húst (cordon bleu), újházi levest, roston csirkét. Mást nem.

Nézegettem a recepteket, de egyik sem fogott meg. Mindig sertés hús volt zömmel az asztalon. Nagyiék sokat vágtak malacot, mindig volt bőven hús. Csirkéje is volt, de abból csak levest, tepsis csirkét és pörköltöt készített és azt nem vágott minden héten. Jó malacot sem, de az volt a fagyon. 😁



2019. ápr. 10. 12:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Különféle ragukat szoktam, vagy megsütöm baconbe tekerve, aszalt szilvával vagy barackkal töltve. Raguk: édes-savanyú, currys-almás tejszínes, stb.
2019. ápr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

amit előttem azt hiszem nem írtak még: csirkecurry kókusztejjel, tejszínes-gombás csirke tárkonnyal, csirke vajas-citromos szószban, szójaszószos-mézes csirke, krémsajtos rakott brokkoliba szoktam tenni, csirke kapros-tejszínes szószban, narancsos csirke

Ha valamelyikhez kér bárki receptet, szóljatok és küldök linket

2019. ápr. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!