Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyek azok a viszonylag...

Melyek azok a viszonylag könnyen elkészíthető ALACSONY kalória tartalmű ételek, amiket suliba is magammal tudnék vinni?

Figyelt kérdés
Fontos lenne, hogy akár kollégiumi körülmények kört is el tudjam keszíteni! Azért szeretnék kifejezetten alacsony kalótiatartalmúakat, mert fogyózom. Előre is köszi!
2019. ápr. 17. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Bármilyen sali. Annyi az egész, hogy megmosod a hozzávalókat, összevágod őket, majd összekeversz mindent.
2019. ápr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Visszakérdezek: mit nem tudsz magaddal vinni a suliba? Ételhordóba bármit tudsz kb.


Levesek, főzelékek, húsos-zöldséges kaják(fagyasztott zöldségkeverékkel dolgozva pláne egyszerű), tojásos kaják..Ezekhez egy db főzőlap és egy db serpenyő/fazék elegendő. Nekem volt mindkettőből 1-1 koliban, a közös konyhán meg megcsináltam. Nyilván wellington bélszínt nem álltam neki sütni, de a fent említett pár összetevős, "one-pot" kajákat simán.

2019. ápr. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Natúr sült csirkecomb/mell vagy párolt hal + párolt zöldség, esetleg valami egészségesebb gabonaféle, pl. hajdina vagy köles, de azt csak mértékkel a CH miatt.


Rántott dolgokat, krumplit, rizst, tésztákat felejtsd el. Illetve ne csak a kalóriára figyelj, mert ha mellette továbbra is jó magyar módra napi 3-400g szénhidrátot viszel be, akkor sosem fogsz elkezdeni fogyni.

2019. ápr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!