Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudna segiteni valaki szilva-a...

Tudna segiteni valaki szilva-alma-korte recepttel?

Figyelt kérdés
A baratom gyerekkori kedvence ez a kombinacio es meg akarom lepni vele.Kibtud valami jo receptet vagy tippeket? A netten csak 1 receptet kaptam, de velemenyekre is kivancsi vagyok . Ki hallott errol a lekvarkeverekrol, ki evett es milyen volt? Elore is koszonok minden valaszt

2019. máj. 13. 13:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Szilva alma korte LEKVÁR* ... bocsánat a hianyossag miatt
2019. máj. 13. 13:59
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Pedig én pálinkára gondoltam.
2019. máj. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2019. máj. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kombinációt nem kóstoltam még.

Én szilva-alma-paradicsom lekvárt szoktam készíteni.

Mindenből egyenlő mennyiség kell hozzá, a receptemben 1-1 kg + 1 kg cukor. Egy két rúd fahéj és pár darab szegfűszeg. Ez egy nagyon finom lekvár.

Körtelekvárt is szoktam eltenni, abba csak szegfűszeget teszek és a körte égeségétől függően kilónként 20-30 dkg cukrot.

2019. máj. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3# koszonom a receptet, ezt en is lattam, vagyis csak ezt talaltam :D lehet vegul ez marad ha mast nem kapok, kivancsi voltam tobb receptre/ velemenyre

4# koszike a tippeket

2019. máj. 13. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!