Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Pulykanyakból húsleves?

Pulykanyakból húsleves?

Figyelt kérdés
Meg nem készítettem. Érdemes nekifognom, vagy nem lesz elég "erős" a leves, más hús/csont is kell hozzá?
2019. máj. 17. 22:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon finom ebből a leves. Legalább 2 óra kell, hogy jó puha legyen a hús. Tehetsz hozzá kacsa vagy liba nyakat is. Én vegyesen szoktam főzni, ha van otthon disznó csontom azt is teszek bele.
2019. máj. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Ha van türelmed, szedd le a nagyja húst, fincsi brassóinak, pörinek, esetleg rizseshúsnak. A maradékból jó leves lesz. (Egy pasi)
2019. máj. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Pulykanyak levesnek kiváló és nagyon finom a leveshús is, ha puhára van főzve. 2-3 óra főzés kell!
2019. máj. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Imádom, mindig teszek bele bármi másból is főzöm. A pulykanyak húsa nagyon finom. Én úgy szoktam, hogy mellé veszek pár darab farhátat is, ami jó zsíros bőrös és ez ad színt, ízt a levesnek. Én a nyakat rágcsálom le, a farhát a kutyáké. (Nekik is kell valami élvezet) Önmagában még sosem főztem pulykanyakból, mert mindig teszek bele valami más aprólékot is. Szerintem megfőzheted csak abból, de legyen benne sok zöldség, fűszer, tegyél bele szerecsendiót, gyömbért is.
2019. máj. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
A jó húsleves húsból és sok zöldségből áll! Én nem tennék bele szerecsendiót sem, gyömbért sem!
2019. máj. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Néhány kipróbált recept pulykanyakra.


htttps://cookpad.com/hu/kereses/pulykanyak%20leves


Semmiben sem különbözik az elkészítése,az egyéb húsokból készült húslevesekétől. Ugyanolyan finom lesz, feltéve, hogy szereted a pulykahús ízét.

2019. máj. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2019. máj. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 5-ös. Tudod ez már csak az ízlések és pofonok kategória hogy én mivel fűszerezem, szokás tenni bele, de nem muszáj. Persze nagyon mértékkel, nem agyonütni az ízt.


Ha azt írtam volna hogy tegyen bele leveskockát, na az valóban nem igazi húsleves, de attól nem lesz műhúsleves, mert én teszek bele egy kis gyömbért és szerecsendiót.

Képzeld, van aki még gombát is tesz a zöldségek közé.

2019. máj. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Én is teszek bele gyömbért, sôt egy kis szerecsendiót is :)
2019. máj. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%
Kedves 8-as!Szerintem nem sértettem meg senkit! Azt írtam, hogy ~ É N ~ nem tennék bele! Egyébként mi is nagyon szeretjük a gombát a húslevesbe!
2019. máj. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!