Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Krumpligomboc levest készíthet...

Krumpligomboc levest készíthetek fagyasztott nudlibol?

Figyelt kérdés
2019. máj. 21. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, csak kicsit furi lesz. Amúgy én ilyenkor s.o.s. esetben az előre kapható gnocchit szoktam belefőzni. A Pennyben a legolcsóbb 199ft egy csomag. A tészták körül van kirakva.
2019. máj. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Az akkor úgy történne, hogy megvárod, míg a núdli kienged, persze akkor már a totál vizenyős lesz a fagyasztás miatt, tehát még lisztet is kellene hozzá gyúrnod, és mindezt csak azért, hogy a núdliból gombóc legyen!


Akkor már egyszerűbb, hogy az elkészített rántott levesalapba a fagyasztott núdlit főzöd bele, és úgy eszitek meg, nem pedig gombóc formájában.


Vagy megfőzöl pár szem krumlit, megtöröd, liszttel, sóval összegyúrod, és készen is a gölödin. Van aki gyúr bele 1 tojást, én nem szoktam.

És ha esetleg több lesz a begyúrt tészta, mint kellene, azokat a gombócokat is lefagyszthatod, jó lesz legközelebb!

2019. máj. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem jó hozzá, mindegy hogy milyen alakú, az ízén nem változtat.

A gnocchit én is jobbnak tartom, ebben a levesben jobban el tudom képzelni gombóc helyett.

2019. máj. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2019. máj. 22. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!