Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek melyik a nagyobb...

Szerintetek melyik a nagyobb gáz? Sütiben találni egy szem meggymagot, vagy dióhéjat, vagy pedig bármilyen kajában macskaszőr (öke) t?

Figyelt kérdés
2019. máj. 27. 06:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nincs különbség, mindegyik gáz.
2019. máj. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem egy kategória a kettő.

Az max figyelmetlség, ha egy szem meggyben benne marad a mag vagy pici dióhéj.

A macskaszőr viszont igénytelenségből fakad.

2019. máj. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Ha a meggymag mellett a meggy, a dióhéj mellett a dió is ott van, akkor egyáltalán nem gáz.

Ugyanez áll a macskaszőrre is. Nem gáz, ha a macska is benne van a sütiben.

2019. máj. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
A macskaszőr ultragáz. A többi elmegy, előfordul a legjobb családban is.
2019. máj. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Én a macskaszőrnek jobban "örülnék". Volt, higy meggymagra haraptam,majdnem a fogam bánta. A szőrtől semmi bajom nem lesz. Nekem a hajam szokott néha benne lenni a kajába, pedig szoktam rá figyelni. Ha állatot tart valaki, óhatatlan, hogy néha oda kerül a szőre,ahová nem való.
2019. máj. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Ha szerinted ez egyáltalán egy kategória, akkor elég nagy bajok vannak a fejedben.
2019. máj. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5%

Hàt ott szerintem is baj van az agyban...

Van kutyànk, cicànk, kint az UDVARON, nem bent a hàzba, ami a gyerek, pàrom és én életterületünk.

Meggymag ha belekerül, nem érdekes.

Hajszàl?Na a pàrom úgy vágnà ki a kaját velem együtt az ablakon, hogy csak pislognék :)

Állatszőr itt lehetetlen, mert semmilyen körülmények között nem jön ide be se a kutya, se a cica.

2019. máj. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
hiszen milyen elvetemult mar az, aki benti kutyat/cicat tart:)
2019. máj. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy a macskaszőr(ök) a nagyobb undormány. Ha véletlen találok a tányéromban bármilyen haj, vagy szőrszálat, konkrétan hányingerem lesz, főleg, ha már a számba került a kanállal és úgy kell kihúznom. A meggymag se kellemes, ha ráharap az ember, de legalább maga a meggy tartozéka a sütinek. A macska már nem annyira.
2019. máj. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21%

Nem mondtam, hogy elvetemült aki bent tart állatot, mi nem fogunk.

Azért él az ember kertes hàzban, hogy az állat kint lehessen, ne ott ahol mi eszünk, élünk.

Aki akar felőlem egy tànyérból is ehet a kutyàval, nem az én dolgom.

2019. máj. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!