Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kifelejtettem a margarint...

Kifelejtettem a margarint sütiből. Ehetetlen lesz?

Figyelt kérdés

grízes gyömölcsös sütinek álltam neki ki is mértem a margarint de csak amikor a sütőbe tettem akkor vettem észre hogy kifelejtettem

ehető lesz így is ?


2019. jún. 2. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ha nem is lesz ehető, most már mindegy. Kóstold meg, és az alapján ki fog derülni. Ha esetleg szárazzá válna, csinálj hozzá gyümölcsöntetet, vaníliasodót, csokiszószt, vagy bármit, ami illik hozzá, és szereted.
2019. jún. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még azt is el tudom képzelni, hogy utólag meg lehet locsolni olvasztott vajjal. Nyilván nem lesz olyan, de mégis lesz zsírtartalma.
2019. jún. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
El sem tudod készíteni nélküle.
2019. jún. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát állagra kínézetre nem lett a legjobb de nem is ehetetlen azért :D
2019. jún. 2. 22:08
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Majd elrágcsáljátok száraz ropi helyett.


Esetleg ha valóban nagyon száraz lett, próbálj meg ezzel készíteni u.n. sütés nélküli tortát, mint ahogyan a háztartási kekszet szokták:


tálcára rakod egymás mellé, tetejére puding, ismét egy sor tészta, ismét puding... másnapra már puha lesz!

2019. jún. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!