Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egy képzett szakács tényleg...

Egy képzett szakács tényleg bármilyen tetszőleges hozzávalóból tud ételt készíteni? Ilyen sok receptet kell ismerni átlagban?

Figyelt kérdés
vagy ismeret alapján kitalálják hogy mi mire használható fel, hogy hasznosítható?
2019. júl. 17. 21:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki, aki nem csak receptböl tud csak fözni és nyitott újabb ízekere is, képes erre, függetlenül attól, hogy szakács vagy háziaszony vagy hobbiszakács.
2019. júl. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Most láttam meg a kérdést, és pont ezt akartam írni, mint amit sokan előttem. Aki tud főzni, nem kell hozzá szakácsnak lennie, hogy meglévő alapanyagokból (még ha kevés is) ne lenne olyan kreatív, hogy főtt ételt készítsen. Jelentem, én is ilyen vagyok. Még egyszer sem mondta a család, hogy fujj, mi ez, pedig elég érdekes párosításokat is kipróbáltam már.
2019. júl. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én képzett szakács vagyok, de ha kapnék egy marék sütőport, meg egy deci szója szószt, meg mondjuk 1 kiló egész borsot, ciki nem ciki, én nem tudnék belőle ételt készíteni.
2019. júl. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!