Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Főzött kovászos uborka receptj...

Főzött kovászos uborka receptjét ismeri valaki?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy olvastam pár éve, de most nem találom. Ismeri valaki? Sok éve láttam valahol, de most órák óta keresem a neten, sehol semmi.
2019. júl. 19. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Írd le röviden, mi a más a hagyományoshoz képest, mert sok esetben más néven ismerik többen.
2019. júl. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ezt keresed?

[link]

2019. júl. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezt kerestem! Hálásan köszönöm! :)
2019. júl. 19. 18:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
egyébként tudtad hogy kovászos uborkából is lehet csinálni pörkölt szerű cuccot? én hasonlóról még nem is halottam, nemrég láttam meg ezt a receptet https://www.youtube.com/watch?v=iOJGA-y-Kfk&
2019. júl. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az offért, azt szeretném megtudni, hogy ezt már próbáltátok? :)
2019. júl. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A 2-es vagyok: nem próbáltam, csak feltételeztem, hogy a fözött szó téves és forrázott lehet az eredeti névben.
2019. júl. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A "főzött" szó és a "kovászos uborka" kombinációját(de annak minden verzióját :D) beírtam a keresőbe, azért nem találhattam, pedig arra konkrétan emlékeztem, hogy az uborkát nem főzzük. Még nem próbáltam a receptet, de a hétvégén mindenképp.

Hát a videó a pörköltről... Ezzel fogok álmodni, kora reggel hozok inkább a zöldségesből kovászos uborkát és megcsinálom. Elfolyt az összes nyálam a nézése közben! :D Köszönöm! :)

2019. júl. 19. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!