Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Miért utálja sok ember a...

Miért utálja sok ember a vegetáriánusokat?

Figyelt kérdés

Nem értem, miért nem lehet egyszerűen csak elfogadni, hogy valaki nem eszik húst? Miért kell lehülyézni?


Azt meg egyáltalán nem értem, hogy az emberek, akik nem vegák és nem tudnak semmit se a dologról el akarják hitetni, hogy ők jobban tudják, és ilyen meg olyan hiánybetegségben fogunk meghalni. Nem néztek utána, nem tudják. Akkor meg miért mondják a hülyeségeiket?


Mert még ha ártanánk valakinek vele! De őszintén, kit bántunk azzal, hogy nem esszük meg a döglött állatok tetemét?


Ha valaki tudja ezekre a választ és megosztaná velem, azt nagyon szépen megköszönném! :)


2011. dec. 12. 17:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 A kérdező kommentje:
@Kolompár: Még a vegáknak kéne szégyellniük, hogy nem akarják megölni az állatokat? Lehet, hogy velem van a baj, de én igen is sajnálom szegény állatokat, akiket a húsevők a saját kulináris élvezeteik miatt gyilkolnak le. Tömegestül.
2011. dec. 12. 17:50
 22/72 anonim ***** válasza:
84%

Remek. Na most már nemcsak a húsevőket, a de biológusokat is sértegeted. Azt a baromságot lehet elfelejteni, hogy a bélrendszered növényevő, vagyhogy a szemfog, karom visszafejlődik. Ha tudni akarod, utóbbi pl az eszközhasználat következménye, előbbi egyszerűen nem igaz. Azért egy tehén bélrendszerét kicsit nézd már meg!


Pont az ilyen ostobaságok miatt rühellik a vegákat. Ha akarsz ne egyél húst. De nem kezdj már tudománytalan kijelentésekkel agresszív hittérítésbe, mert az mindenkinél felnyomja a pumpát!

2011. dec. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
79%
És te hány évig tanultál a Semmelweis egyetemen dietetikus szakon?
2011. dec. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 Vadmeggy ***** válasza:
65%

Sajnos te pont azok közé a bolond vegák közé tartozol, akikkel felesleges vitatkozni és akiket jogosan utál az emberek 90%-a.


Lenézed a húsevőket, így gondolom a párod is kizárólag vérvega lehet és a gyerekeidet is szabadságharcos vegetáriánusokká neveled majd! GRATULÁLOK!!!


Egyed csak a zöldségeidet és számolgasd, hogy hány aranyos kis bocit, meg malackát mentettél meg...

2011. dec. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
61%
Amilyen az aggyonisten, olyan a fogaggyisten....
2011. dec. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 A kérdező kommentje:

De miért jók például a disznóvágások? Hogyan lehet örömet érezni egy állat leölése felett?


Amúgy lehet, hogy igazatok van, és abban a biológiás cuccban nem volt igazam. De akkor is, kíváncsi vagyok, hogy nem fordul fel a gyomrotok attól, ami a tányérotokon van?

2011. dec. 12. 17:58
 27/72 anonim ***** válasza:
76%
A vegákat szeretjük! A pökhendiséget útáljuk!
2011. dec. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
90%
Az emberek nem utálják a bizonyos szokásokat sem étkezésben, sem egyébben. A gondjuk azzal van, ha valaki tüntet a szokásaival és másra is rá akarja erőltetni. Hogy te otthon mit teszel és hogy mit eszel az a te magánügyed.
2011. dec. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
80%

Sok ostobaságot hallottam már a vegáktól,de azt még nem,hogy az ember bélrendszere olyan,mint a növényevő,kérődző állatoké!

Nem ártana,ha kicsit utána néznél a biológiának!

Tény,hogy az ember a bélrendszere alapján minden evő,nem pedig növényevő. Ez elegendő érv a vega életmód ellen.

2011. dec. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
72%

Senki nem érez örömöt egy disznó vagy állat levágásakor. Ha örül egyáltalán,akkor annak,hogy hosszú időre lesz a családnak jó ennivalója.

Sok disznóvágáson vettem már részt,de soha nem láttam senkit,aki örült volna a disznó megölésének.

2011. dec. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!