Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szerintetek jogos volt a...

Szerintetek jogos volt a felhaborodasom a kifozdeben?

Figyelt kérdés
Direkt elobb indultam el meloba, hogy meg betudjak szaladni egy kis japan kajaldaba enni egy rantotthust csirkebol rizzsel, amit leontenek sok suru curry szosszal, leveses allagu lesz az egesz, tartalmas, meleg es csak 5£ bemegyek megrendelem. Leulok, varok. Eltelik par perc semmi (az etelek elore el vannak keszitva, csak osszeallitjak es szervirozzak, vagyos nem akkor fognak panirozni, olajozni...) megjelenik egy apa-fia kombo, ok rendelnek utanam mondom kb 5 percel. Varok latom mar merik a rizst a tanyerokba, orulok, mert ehes voltam nagyon. Megjelenik a no egy tarcaval 3 tanyerral, gondoltam ok logikus egyszerre hoz ki mindent. Erre oda megy az utannam jovo apa-fia kombohoz, es rakja le mind a 3 om tanyert, jo pofozas. Ugy elontotte az agyamat a ver, hogy felpattantam, odamentem a pulthoz, mondtam, hogy toroljek a rendelestr es kerem vissza a penzem. Az etel ott volt a no kezeben, de en kozben mondtam a magamet, hogy megis hogyan kepzeli, hogy sokkal elobb rendeltem az etel mind kesz, csak porciozni kell ez o nekik szolgalja fel elobb! Taluljal mar venfeglatast hekas! Erre a o egyszerre akarta ki vinni az egeszet, mondom nem rendelesi sorrnd kene, meg gondolod a kihult szart fogom enni, mert te elobb oket szolgalod ki, na add ide a penzem! Es eljottem, atmentem a subway-be valami szaert enni. Na errol a helyrol is ennyit! Mit gondoltok?

2015. szept. 8. 18:52
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
0%
Kedves kérdező, itt olyan b.aromarcú hülyék közé csöppentél, hogy elképesztő. Nem is értem ezt a nációt. Persze, hogy igazad van, ne foglalkozz a hülyeékkel.
2015. szept. 14. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
#21 igen igazad van, eleg sok a r.e.t.a.r.d.a.l.t. De latod az elso hozzaszolo, amekkora kreten, megis 97%-ot kapott! A magyarok nagyreszenek nem megy a szovegertes! Szerintem itt sem ertettek meg, amit olvastak! Csoda, hogy meg mukodik az orszag!
2015. szept. 14. 05:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!