Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szerintetek jogos volt a...

Szerintetek jogos volt a felhaborodasom a kifozdeben?

Figyelt kérdés
Direkt elobb indultam el meloba, hogy meg betudjak szaladni egy kis japan kajaldaba enni egy rantotthust csirkebol rizzsel, amit leontenek sok suru curry szosszal, leveses allagu lesz az egesz, tartalmas, meleg es csak 5£ bemegyek megrendelem. Leulok, varok. Eltelik par perc semmi (az etelek elore el vannak keszitva, csak osszeallitjak es szervirozzak, vagyos nem akkor fognak panirozni, olajozni...) megjelenik egy apa-fia kombo, ok rendelnek utanam mondom kb 5 percel. Varok latom mar merik a rizst a tanyerokba, orulok, mert ehes voltam nagyon. Megjelenik a no egy tarcaval 3 tanyerral, gondoltam ok logikus egyszerre hoz ki mindent. Erre oda megy az utannam jovo apa-fia kombohoz, es rakja le mind a 3 om tanyert, jo pofozas. Ugy elontotte az agyamat a ver, hogy felpattantam, odamentem a pulthoz, mondtam, hogy toroljek a rendelestr es kerem vissza a penzem. Az etel ott volt a no kezeben, de en kozben mondtam a magamet, hogy megis hogyan kepzeli, hogy sokkal elobb rendeltem az etel mind kesz, csak porciozni kell ez o nekik szolgalja fel elobb! Taluljal mar venfeglatast hekas! Erre a o egyszerre akarta ki vinni az egeszet, mondom nem rendelesi sorrnd kene, meg gondolod a kihult szart fogom enni, mert te elobb oket szolgalod ki, na add ide a penzem! Es eljottem, atmentem a subway-be valami szaert enni. Na errol a helyrol is ennyit! Mit gondoltok?

2015. szept. 8. 18:52
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
#7 igen, kepzeld a japan konyha nemcsak sushibol all! Chicken katsu curry a neve az etelnek nezd meg! Amugy a kommentekbol latszil, hogy van baj az otthon maradtak fejeben. Miert vagyok en hibas??? Az hogy nem volt elfogadhato a varakozasi ido, mert kb szarba se neztek es ezt szova tettem? Nem mondtam, hogy orditottam! Mert nem szokasom, az mas, hogy elmondtam, mit kifogasolok! Es igen normalis hangon toroltem a rendelesem es elmondtam az indokot. Az mar nem az en asztalom, hogy ki kapta oda a fejet, remelem az itt kommentelo agyjhalotta legkozelebb olyan hasmenest kapnak majd valami nyilvanos kajatol, hogy az utcan.... Aztan ha szovateszik itt majd jol lehurrogjak oket is, hogy hogy mereszeled letorkolni, azt aki szarba s nezz, vagy romlott kajat ad, de a te penzedbol el.
2015. szept. 8. 21:07
 12/22 anonim válasza:
22%
Szerintem a magyarokra nagyon is jellemző a lapítás, kussolás, érdekeinkért ki nem állás. Úgyhogy jól tette, hogy reklamált, más kérdés, hogy a modoron lehetne csiszolni.
2015. szept. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Felkiáltójeleket használtál, ami "lefordítva" egy erőteljes (emelt hangú) felszólítás minimum. A kijelentő mondat ponttal fejeződik be.

"Felpattantam" - nem felálltál, ez is az indulatodat jelzi...


Innentől kezdve nem az a hibás, aki heves és hangos reakciót képzelt el tőled.

2015. szept. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sajnállak kérdező. De most legalább - igaz saját károdon - tanultál valamit. Legközelebb megfőzöd otthon, akkor nem kell várnod a kajára.
2015. szept. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
18%
itt az a gond, hogy sok válaszó nem veszi észre, hogy a kérdezőnek van igaza nagyrészt. alap szabály, hogy aki előbb rendelt előbb kapja meg a kaját.
2015. szept. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha a két másiknak hamarabb hozza ki úgy, hogy utána én még fél órát várok a kajámra, akkor jogos. Ha az a 3 tányér mind az övék lett, akkor én is kiakadtam volna. Ha egyszerre hozta ki mind3 kaját, csak eléjük tíz másodperccel hamarabb teszi le, azon nem borulok ki.
2015. szept. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Mind a 3 tanyer az övék lett! Mászott arra, hogy az egyik legyen legalább az enyém!
2015. szept. 9. 14:24
 18/22 anonim ***** válasza:
91%
Azt gondolom, hogy soha többet nem mehetsz vissza arra a helyre, mert innentől kezdve a te kajád tele lesz testnedvekkel...😃 Meg még azt is gondolom, hogy nem kicsit vagy idegbeteg, ha 5 perc 10 másodperc várakozás után ilyen hűhót csapsz. Mint a kisemberek egy része, te is az eladókon éled ki a szar életed miatti dühödet.
2015. szept. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Te nagyon retardalt vagy Utolso. Cserelnel te velem az en szar eletemre! A,ugy meg csaladi vallalkozas a kiszolgalo a tulaj
2015. szept. 9. 17:57
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

En a pincerno helyeben fapofaval mondtam volna, hogy ha torolni akarja a rendelest, torolje. Ki nem sz.arja le?


Nem ok jartak rosszul, hanem te.

Mit kell pattogni ilyenen? Gondolom neked nincs rendben a lelkivilagod, azert masokon vezeted le.

2015. szept. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!