Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit gondoltok Anneliese...

Mit gondoltok Anneliese Michel (1952-1976), ördögűzte lány esetéről?

Figyelt kérdés

Német származású,katolikus hitvallású,fiatal lány volt,aki állítólag démonokkal volt megszállva és ami végül ördögűzéssel végződött .Két film is az ő története alapján készült el:(Ördögűzés Emily Rose üdvéért,Gyászmise).

Úgy kezdődött az egész,hogy imádkozás közben hallucinált,hangokat hallott,depressziótól és öngyilkosságot kísérelt meg.Bizarr lett a viselkedése,pókokat evett a falról,szenet evett,megvált a ruháitól és felnyalta a saját vizeletét.

Wikipédiából vettem a szöveget,tehát a személy valós volt.

[link]

Van egy eredeti hangfelvétel is,amit az ördögűzés alkalmával rögzítettek:(nam kamu)

http://www.youtube.com/watch?v=x4n9vK0_mdk&feature=related

Ilyenek után,miért nem hiszi el sok ember,hogy démonok vannak?


2010. aug. 13. 13:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom észrevetted-e, kérdező, de általában mindig a tudósok szava bizonyul igaznak, az egyházé hamisnak, és az egész azzal végződik, hogy az egyház átveszi a tudomány eredményeit, aztán "megmásíthatatlanul kinyilatkoztatja". Ez mindig is így volt, már Galilei előtt is (tudod ki volt Ő?:D) és így is lesz, amíg világ a világ, és a csillagok ki nem hunynak. Istenek nincsenek, csak ostoba emberek. Sátán sincs igazából, csak média. Az ókorban is a néphülyítés ment... Egyébként, ha nincsenek a tudósok, te most egy kolostorban lapátolnád a szart, nem pedig hülyeségeket írogatnál egy honlapra. A PC-det nem a Vatikánban gyártották le, ember! A Biblia meg javarészt koppintás, özönvízről már a Sumérok is írtak, pedig ők aztán régebben ott voltak mint a prófétáid.
2010. aug. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 anonim válasza:
49%
Nekem az ilyenekről a véleményem, hogy szörnyű, ahogy az emberek ilyen hülyeségekkel vonják magukra a figyelmet... Hová lesz a világ? Szerintem ennek a csajnak smmi baja nem volt, és csak azért csinlált mindent, mert híres akart lenni! Ennyi, puszi mindenkinek....
2010. aug. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim válasza:
84%
szerinted nem lett volna más módszer arra, hogy híres legyen, csak az éhezés meg az ürülékevés?
2010. okt. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 anonim ***** válasza:
78%

Igen erre mindenki felegyel!

Néz meg ma a celebeket hülyét csinálnak magukból és mindenki felfigyel rá hogy ez mit csinál!

Anneliese Michel is jó nagy hülyét csinált magából és felfigyeltek rá!

2010. okt. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 anonim válasza:
58%
Csa hogy közbe szóljak, a leírásodat furcsán vettem, mivel attól hogy vmi a Wikipedián rajta van, attól még lehethogy kamu. Ha regisztálsz, akkor lehet olyat ogy egy lap nyitása, és bármiről írhatsz, azt amit akarsz... akár azt is írhatod hogy Annaliese Michel leszbikus volt, vl 50 gyereke, és laprás, depressziós, klausztrofóbiás, sőt, két nemiszervel rendelkező ember. És ezt a Wiki elfogadja, és ha valaki rákeres hogy Annnaliese Michel, akkor kihozza, amit írtál.... Az emberek hazudnak, tehát a Wikipedia is egy nagy baromság! Nem kell indent elhinni amit mond...
2010. okt. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim válasza:
28%
nincs se isten,se ördög...a biblia az csak egy mesekönyv,amit unatkozó papok meg ilyenek írkáltak össze több száz év alatt...szóval semmi sem szállhatta meg,mert ilyesmi NEM LÉTEZIK!!!
2011. febr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen,ez elég megrázó dolog tud lenni. Aki nem hisz benne az rosszul teszi. Sokan úgy vannak vele,hogy amit nem látnak azt nem is hiszik el. Pedig ha gondolkodik egy kicsit az ember,rájön arra,hogy ha nem is hisz benne akkor is igaz.Az emberek közül sajnos nagyon sokan rejtélyes körülmények között halnak meg, tűnnek el,amire magyarázat nincs.Nem lehet tudni hogy mi zajlott a háttérbe,amikor erőszak nyomai egyáltalán nincsenek,ráadásul egészségügyi problémák sincsenek.Valami oka van.Nah meg hogy furcsa alakokat látnak.Meglehet. Már az ŐSKORBAN is vannak barlangfestmények olyan "természet feletti"lényekről,amiket még MÁIG is látnak. Ha nem hisz bennük az ember mert nem látja,ezek a dolgok attól még vannak,léteznek,van aki fogékonyabb az ilyen dolgokra,így alkalma van megpillantania.De van aki sajnos nem,így csak lehülyézi meg lenézi a másikat.
2011. márc. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 anonim ***** válasza:
100%
Jah és még az előttem szólónak szánnám,hogy igen a Bibiának nagy része elég hülyeség,de vannak benne olyan dolgok,amket mai értelemmel sem lehet magyarázni.Nem vagyok hívő isten ments, nem hiszek a tanult"istenbe"de hiszek olyan dolgokban amiket már az emberiség fejlődése elején is ismertek,tudtak, illetve láttak.
2011. márc. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 anonim válasza:
Az emberek félnek attól amit nem tudnak, nem ismernek, nem tudnak megmagyarázni, ami túl van az általuk felállított korlátokon. Ilyenkor kezdenek kétségbeesetten elfogadható, tudományos magyarázatot kreálni, mert az sokkal megnyugtatóbb mint együtt élni azzal a tudattal, hogy szellemek, démonok járnak köztünk és ennyire kiszolgáltatottá válhatunk nekik, gyakorlatilag akármelyikünk. Sokat olvastam ennek a lánynak a történetéről, életéről és meg vagyok róla győződve hogy olyasmi történt vele amit a mai napig nem tudnak meggyőzően magyarázni. Rengeteg bizonyíték van arra hogy a diagnózis amit felállítottak az orvosok nem volt helytálló, a "tünetei" teljesen ismeretlenek voltak a kor orvosainak és az évekig tartó kezelések teljesen hatástalanok maradtak. Én személyesen ismerek skizofréniában szenvedő embereket, ismerek olyanokat akik pszichiátrián dolgoznak és az ő elmondásuk szerint sem produkált egyetlen beteg sem olyan tüneteket mint ez a lány.
2011. márc. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 anonim ***** válasza:

18:45

Szerintem meg az emberek felel "szeret" borzongni!

Talán a horror filmeket is ezért szeretik egyes emberek!

Amikor a hiszékeny embereknek "természetfeletti" dolgokat tudományosan megmagyaráznak olyan csalódás éri őket amibe eddig hittek hogy nem akarják elfogadni az igazságot!

2011. márc. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!