Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit gondoltok Anneliese...

Mit gondoltok Anneliese Michel (1952-1976), ördögűzte lány esetéről?

Figyelt kérdés

Német származású,katolikus hitvallású,fiatal lány volt,aki állítólag démonokkal volt megszállva és ami végül ördögűzéssel végződött .Két film is az ő története alapján készült el:(Ördögűzés Emily Rose üdvéért,Gyászmise).

Úgy kezdődött az egész,hogy imádkozás közben hallucinált,hangokat hallott,depressziótól és öngyilkosságot kísérelt meg.Bizarr lett a viselkedése,pókokat evett a falról,szenet evett,megvált a ruháitól és felnyalta a saját vizeletét.

Wikipédiából vettem a szöveget,tehát a személy valós volt.

[link]

Van egy eredeti hangfelvétel is,amit az ördögűzés alkalmával rögzítettek:(nam kamu)

http://www.youtube.com/watch?v=x4n9vK0_mdk&feature=related

Ilyenek után,miért nem hiszi el sok ember,hogy démonok vannak?


2010. aug. 13. 13:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 A kérdező kommentje:
Szerintem az elmegyógyintézetekben sem beteg sok ember.Sok ember,aki skrizoféniában szenved,alakokat lát,hangokat hall.Szegény úgy éli le az egész életét,hogy gyógyszerekkel tömik és elhitetik vele,hogy bolond.De honnan lehet tudni biztosan,hogy ez tényleg egy betegség-e?Persze,könnyebb betegségre fogni,mint hinni ezekben a dolgokban.
2010. aug. 13. 13:32
 12/79 anonim ***** válasza:
100%

13:27 vagyok!

végignéztem a videót is!

ahogy kinéz könny el lehet érni rendszeres drogok használatával és lehet hogy azért is kattant be!

2010. aug. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/79 A kérdező kommentje:

Amúgy hallottam egy esetről,miszerint egy nőt démonok kísértettek.Persze,senki nem hitt neki(lehet én sem tenném).Harapásnyomok voltak végig a testén.Ezért aztán bolondnak nyílvánították,majd bezárták őt is az intézetbe egy sötét szobába,hogy ne tehessen kárt magában.Csakhogy a harapásnyomok gyarapodtak,a HÁTÁN is.

Mindegy,végül a nő megtért Istenben és ma már jól van.

2010. aug. 13. 13:36
 14/79 anonim ***** válasza:
20%

és miböl gondolod hogy nem bolond és az ördög száltbelé?

ha az utcán oda megy hozzád egy csapzott kinézetü ember és hörög meg úgy beszél hozzád mint ez a Anneliese Michel hogy ö a démon akkor elhiszedneki?


meg ahogy beszél ezt az emberek többsége ki tudja adni és tud olyan torzan beszélni!

akkor az emberek többségébe beleszál a sátán?

2010. aug. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/79 A kérdező kommentje:

Próbálj meg beszélni így 90 percen keresztül ;)..nem kicsit mennének tönkre a hangszálaid.A másik meg,ha egy hajléktalan így kezdene el hozzám beszélni,valószínűleg azt gondolnám,hogy jó pár éve nagy alkohol fogyasztó,cigarettázik.Ugyanis ha ma már valaki így beszél,akkor valószínű,hogy az oka a nagy mennyiségű cigaretta vagy alkohol fogyasztás.

De szerinted a hatvanas hetvenes években mennyire valószínű,hogy egy ilyen fiatal lánynak 1-2 év után ilyen drasztikusat változik a hangja és így eltorzul az arca úgy,hogy nincs semmi káros szenvedélye?Nem drogozott,nem ivott és még csak nem is cigizett.

2010. aug. 13. 13:49
 16/79 anonim ***** válasza:
0%

és ezt te honnan tudod biztosra hogy nem drogozott,nem ivott és még csak nem is cigizett???

régebben több volt az alkesz meg a drogos!

2010. aug. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/79 anonim ***** válasza:
és igen drogokkal el lehet érni ilyen drasztikus változást 1-2 év alatt!
2010. aug. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/79 anonim ***** válasza:
kiváncsi lettem volna hogy ha orvosok csináltak volna vele drogtesztet mit találtak volna a vérében!
2010. aug. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/79 A kérdező kommentje:

Azzal nem értek egyet,hogy régen több lett volna..régen is volt,de a világ ma már sokkal rosszabb.

Van egy angol topic,ahol ez a téma:).

Persze,nem állítom 100%-san,hogy démonok szállták meg.

De a Biblia is egy bizonyíték,hogy léteznek,sok esetet elmond.Akkor is voltak démonszállta emberek,pedig nem hiszem,hogy ők drogoztak,cigiztek vagy alkoholizáltak vna.

2010. aug. 13. 14:06
 20/79 anonim válasza:
47%

Hát én ettől nagyon befostam !! nagyon nehéz ez...

szerintem vannak bolond emberek akik mindent bemesélnek,és vannak akik tényleg látnak dolgokat.

De szerintem nem kell aggódni,mert az ilyen démonok csak azt támadják meg aki nagyon szomorú,engem is egyszer megszált valami,mert voltak olyan dolgok amikre nem emlékeztem hogy megtettem volna...de szerintem ez nem történik meg ha mondjuk nem hagyod hogy a szomorúság legyözzön,próbáld mindennek a jó oldalát nézni,és ha mondjuk mégis szomorú leszel és sírsz meg minden attól még ne foss be hogy úristen valami megfog szálni,mert nem fog csak ha nagyon SOOOK rossz történt veled.De nekem se higgyetek biztosan xD mert lehet hogy csak bemeséltem magamnak,bár nem hiszem,de egy biztos,ezt mindenki mondja legyetek nagyon boldogok és nem történik veletek rossz dolog.Ha nem hiszitek járjatok utána,egy embert sem szált meg semmi ha boldog volt.Egy ember sem látott rossz dolgokat ha boldog volt(lehet,hogy ott volt,esetleg,de nem látta) :)de én sem tudok semmit,csak hiszek !! :)

2010. aug. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!