Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit gondoltok Anneliese...

Mit gondoltok Anneliese Michel (1952-1976), ördögűzte lány esetéről?

Figyelt kérdés

Német származású,katolikus hitvallású,fiatal lány volt,aki állítólag démonokkal volt megszállva és ami végül ördögűzéssel végződött .Két film is az ő története alapján készült el:(Ördögűzés Emily Rose üdvéért,Gyászmise).

Úgy kezdődött az egész,hogy imádkozás közben hallucinált,hangokat hallott,depressziótól és öngyilkosságot kísérelt meg.Bizarr lett a viselkedése,pókokat evett a falról,szenet evett,megvált a ruháitól és felnyalta a saját vizeletét.

Wikipédiából vettem a szöveget,tehát a személy valós volt.

[link]

Van egy eredeti hangfelvétel is,amit az ördögűzés alkalmával rögzítettek:(nam kamu)

http://www.youtube.com/watch?v=x4n9vK0_mdk&feature=related

Ilyenek után,miért nem hiszi el sok ember,hogy démonok vannak?


2010. aug. 13. 13:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 anonim ***** válasza:
45%

jó igen.. talán ezzel is lehet magyarázni de ez sokkal összetetteb mint egy betegség..

és valakinek nem lesz egyik pillanatról a másikra két betegsége meg egy lelki.. és ha tételezzük fel hogy beteg volt.. akkor se van magyarázat azokra a dolgokra mit tett.. (pók evés, éheztetés, ürülék és vizelet felnyalása, keresztek letépése) és megnézném hogy milyen ember tud egyszerre két hangot kiadni.. mert csak egy hangszállja van egy embernek amivel sok féle hangot ki lehet adni de kettőt nem.

és ha beteg lett volna akkor mért volt az hogy időnként normális lett? de utána mindig visszatért az a "beteg" énje.

2010. aug. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 anonim ***** válasza:
46%
jah és még annyit hogy mivel tudod magyarázni azt hogy előre megmondta hogy mikor fog meghalni.?meg hogy tudta hogy baja van de egy beteg ember nem tudja magáról hogy beteg de ő tudta..
2010. aug. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 anonim ***** válasza:
66%

"1976-ban, halálának évében megszüntette saját gyógyszeres kezelését"

Ebböl is lehet gondolni hogy akkor nem lessz sok hátra!

És az ember halálának óráiba érzi a végkimerülést hogy a másnapot nem éli meg!Erre sok eset volt beteg emberekre akik mondták hogy nincs sok hátra és általában másnap vagy már aznap meghalt de nem szálta meg a démon!


Hogy mi történt a halála éjszakán, nem lehet pontosan tudni, mindössze annyi információ áll rendelkezésünkre amit az ott lévök elmondtak semmi hangfelétel,videofelvétel csak a szóbeszéd hogy megjósólta a halálát álítólag!!!


"Anneliese sietve gyorsan lett eltemetve, egy olcsó koporsóban!"

Valyon mért?Nehogy orvosok megvizsgálják a boncolás során kiderüljön hogy igazából mért is halt meg?

Az nem magyarázat hogy a sátán megszált lelket gyorsan el akarták temetni nehogy elöjöjön vagy más lélekbe száljon vagy ilyenek... hisz elméletileg Szüz Mária megszabadította öt a démontól így tiszta lélek ként temeték el!

2010. aug. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/79 A kérdező kommentje:

Valószínűleg azért szüntette meg a gyógyszerek szedését,mivel nem volt egy idióta és ő is látta,hogy a gyógyszerek nem segítenek neki semmit.Én is ugyanígy tennék,sőt már előbb befejeztem volna.Ahogy le is van írva, a gyógyszerek nem segítettek neki,valószínűleg ezért nem szedte be őket és nem azért,mert tudta,hogy mindjárt itt a vég.Persze,sokszor hallom idősektől,hogy "Jajj,nekem már nincs sok hátra."Ilyeneket nap mint nap hall az ember.Na de mikor hallottál már olyat,hogy valaki mondta,hogy "Holnap meghalok." és úgy is lett?

És akkor mi lett volna,ha az orvosok megvizsgálják?Szerintem fél életét töltötte,orvosok közt.Gondolod,ha drogozott,akkor azelőtt már nem mutatták volna ki a vizsgálatok?Később átrakták egy másik koporsóba,akkor is lett volna alkalmuk megvizsgálni.

2010. aug. 13. 18:20
 35/79 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak az a furcsa, hogy olyan gyorsan eltemették...Megvizsgálni sem hagyták , vagy, hogy megnézzék a holttestet... Ilyenkor mindig ez van. De ki tudja , lehet ,hogy vizsgálódtak csak nem hozták nyilvánosságra...

És ha 16 éves kora tájékán fordultak elő leginkább a rohamai, akkor 16 éves kora előtt miért nem volt semmilyen tünete betegségére?

Sőt,egyszerre 3 betegsége is volt..Ugyan már. És mind egyszerre jött ki rajta?


"Különös egyébként, hogy az EEG vizsgálat nem mutatott ki semmilyen elváltozást, a homloklebeny környékén, melynek megjelenése az epilepsziánál szinte törvényszerű."

-Ha törvényszerű, akkor egyértelmű, hogy nem szenvedett epilepsziában. De azért a gyógyszert tuszkolták belé.


Ezeknél az esetknél az a baj, hogy SOHA nem derül ki valójában mi az igazság...Mintha direkt csinálnák ezt.

2010. aug. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 anonim ***** válasza:
20%
Nah ja, ez az, hogy direkt csinálták! Miből nem gondoljátok, hogy nem ő és/vagy a rokona, ismerőse állítottak róla ilyeneket, amikor nem is volt megszállva. Amúgy meg az, hogy nem tudták kimutatni az epilepsziát, nem jelenti azt, hogy nem is volt azt, elvégre az akkori technológia nem volt annyira fejlett. És az hogy, három betegsége egyszerre tört ki, még mindig hihetőbb, mint hogy démon szállta meg, vagy látta múlva Szűz Máriát. És az Isten szerelmére, miért nem tudjátok felfogni, hogy démonok és más ilyen lények létezése fizikailag képtelenség?! Nagyon feltudnak piszkálni az ilyen együgyű kérdések.
2010. aug. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 anonim ***** válasza:
93%
Attól, hogy te még nem láttál más még láthatott és igen létezhetnek, csak te még nem tapasztaltál..Van aki sose tapasztal egész életében semmit. De ez most más kérdéshez tartozik. Maradjunk inkább az eredeti kérdésnél!;-)
2010. aug. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 anonim ***** válasza:
Hát arra egyszerűbb a válasz: Még nem, de most már igen.
2010. aug. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy meg nem létezhetnek, mert vagy démonok, meg a többi boszorkány, meg szellem létezik, vagy a fizika. És javíts ki, ha tévedek, és utóbbi nem létezik, és a világegyetem, nem részecskékből, molekulákból, atomokból stb. áll, hanem szellemekből, boszorkányokból, démonokból, varázslókból, jósokból sárkányokból, stb.
2010. aug. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/79 anonim ***** válasza:
57%

17:59 vagyok


tudom én hogy jó hinni az ilyen misztikus dolgokba!

kiskoromba én is sok ilyen hülyeséges misztikus dolgot néztem és jó érzés volt hinni benne!


a gyószeres kezeléses dolgot látom nem nagyon érted mire akartam célozni!

furcsa hogy ameddig gyógyszerel kezelték nem halt meg csak miután leáltak vele! hhhmmm

Anneliese Michel is tudta hogy csak gyógyszerek tartják életben de a helyzetét nem javítja csak életben tartja és leált vele nem akart szenvedni tovább a betegségében!


"Ahogyan aztán cseperedett, szép lassan kezdett rájönni a rá való dolgokra, egyre nyilvánvalóbbá vált számára, hogy szülővárosa unalmas, élettelen és pici."

Elmondása szerint egy démon szálta meg ezzel is egy kis izgalmat és hírnevet életet hozva az unalmas kis faluba/ra!


Orvosi vizsgáltra nem drogvizsgálatra hanem boncolásra gondoltam hogy kiderül mért is halt meg!Csak gyorsan eltemeték a bizonyítékot nehogy rájöjjenek az igazságra!


Ez meg hogy megjósolta a halálát csak mende monda semmi hangfelvétel semmi videófelvétel csak az a pár ember mondta aki ott volt!


És még egyszer felteszem a kérdésrt!

Miért van az, hogy csak a mélyen vallásos embereket szállja meg az ördög?


Anneliese Michel dolgot a pestis járványhoz tudom hasolítani!

amikor kitört a pestis járvány rosszul kezelték a pesti betegségel járó sebeket forró izzó vassal égették a sebeket stb. és azt hitték ez jó de közben rosszabodott ugyebár!

és annak nyilvánították hogy ez a sátán meg a démon müve!

miközben nem csak az akkori orvos tudomány rosszul kezelte a nem ismert dolgot!


Anneliese Michel rosszul kezelték és a démon müvének nyílvánították meg még néhányan most is mint akkor a pestis betegséget!



meg ez a egész Anneliese Michel-s történet elég inga lábakon ál:

-egy hangfelvétel ami mögött nem lehet tudni valójában mi is történt

-pár kép

-meg mindenféle elbeszélések és pletykák

2010. aug. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!