Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Asztrál Utazás-Hogyan tudnák...

Asztrál Utazás-Hogyan tudnák ki lépni a fizikai testemből?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnák ki lépni a fizikai testemből?

Még sosem csináltam ijet de már hallotam róla,és ha ki léptem a testemből mit csinálhatok vagy érhetek el abban a hejzetben.



2013. jún. 27. 20:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/89 anonim ***** válasza:
25%

9/ ne adj tanácsot amiről halvány dunsztod sincs!


ez egy marhaság--"meditáció alatt kiléphetsz a testedből, menj a buddhistákhoz """????


A buddhizmus sötétebb mint a kereszténység!

2013. jún. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/89 Doroff válasza:

Sok évvel ezelőtt történt velem valami érdekes.

Egy éjszaka felébredtem és úgy éreztem, hogy szomjas vagyok. Teljesen szabad akaratomból felkeltem az ágyból és elindultam a konyha felé, hogy vizet igyak. Az ágytól eltávolodva nem jutott eszembe, hogy lenézzek magamra, de visszafordultam az ágy felé és "láttam", hogy ott fekszem. Nem ijedtem meg, de nem mentem tovább. Visszafeküdtem - kvázi magamra - és reggel normálisan ébredtem.

Nem álmodtam. Az asztráltestem akart kimenni a konyhába. Nem tudom, miért történt és hogyan, de sem azelőtt, sem azóta nem éltem át ugyanezt.

2013. júl. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/89 anonim ***** válasza:
27%

Ihen 12/ előfordulhat, hogy ha valaki alszik a lélek kilép a testből-- DE! ez nagyon veszélyes dolog, nem ártana megnézetni a szív működésedet és az alvás alatti vérnyomást. Ma már van ilyen vizsgálat felhelyezik éjszakára.


Tudniillik természetes állapotban csak akkor képes a lélek elhagyni a testet, ha energetikailag nagyon lelassul a működés és ezzel gyengül a test energetikai vonzása a lélek energiára. Extrém lelassulás halált okozhat.


Egyébként a lélek test-elhagyás képessége kicsi gyermekkorban alakul ki valami trauma miatt vagy örökletesen jön elő. Akkor viszont nincs ilyen energetikai legyengülés, egyszerűen fellazult csupán gyermekkorban és az is marad örökre!

2013. júl. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/89 A kérdező kommentje:

Most már értem,és köszönöm a válaszaitokat:)

De szeretnék valamit most meg kérdezni,lehetséges hogy butaságnak fog hangzani de ezt muszáj:D

pld-ha most ki lépnék a fizikai testemből és ott ugye a gondolataimal irányítanám a dolgokat,és ha azt gondolnám hogy a kezemel tudok tüzet csinálni és elis tudom dobni akkor az asztrál síkon megtörténe?vagy pld.azt gondolnám hogy szeretnék ennek annak a testében lenni akkor az is megtörténe az asztrál síkon?vagy a fizikai síkon nemtudnák kár tenni valamiben/valakiben?

Ez spontán csak egy kérdés volt.

2013. júl. 6. 21:34
 15/89 anonim válasza:
Válasz a A buddhizmusban keresendö!
2013. júl. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/89 anonim ***** válasza:

A buddhizmus csak eszement és mesébe illő válaszokat kaphatsz!! Valami olyasmi ez náluk mint a siva istenségük, a pokra hasonlító nőszemély. Amely nem volt más mint valamikor az ókorban született egy uralkodó családnak egy többikres petéjű szét nem vált, torzó gyermeke, és hogy tiszteljék szerencsétlent amíg él igy lett isteni ivadék és a pusztulás, halál és reinkarnáció istene-- ez biztosította annak a szerencsétlen nyomorultul született kislánynak a tiszteletet és hogy féltek tőle.


Na de a kérdésedre válaszolva, először is ha valaki kilép a testéből, azt soha nem az ÉN akarja, hanem a lélek fellazul és elhagyja a testet. Amit te megéltél az tulajdonképpen a nagyon elfáradt, lelassult testet ami ráadásul szomjas is volt, idézhette elő, mert félti a lélek a testét és az ÉN-t, hisz általa létezhet a valóságban.. de miután kilépet rájöhetett, hogy képtelen a az ÉN szomjúságát oltani és visszatért a testedbe.


Ez velem is előfordult 4 éves gyermekként, akkor jöttek rá a szüleim, hogy milyen képességeim vannak. A háború után a pesti lakások tele voltak poloskával, ha egyetlen házban megszaporodott akkor ellepett egy egész utcát. A szüleim olyan lakás vettek ahol nem volt poloska legalábbis a lakók nem dicsekedtek róla, anyámék pedig megvették kifestették berendezték végig ott aludtak a renováláskor- és nem volt poloska-örültek nagyon!


aztán engem is oda vittek megkaptam egy nagyon szép gyerekszobát-- amit nem sokáig élvezhettem, mert ami poloska a házba létezett az mind az én szobámba költözött be-- reggel úgy ébredtem, mint aki kanyarós lett annyi nagyon fájós hólyag csípés volt rajtam-- egy pár nap se kellett és minden kis bútorom azzal lett tele. Féltem lefeküdni-- először alvajáró lettem és kimentem a gangra ott feküdtem le aludni-- anyámék észre vették. elégették a bútoraimat, vaságyat kaptam, annak a lábait vízzel teli dobozokba állították, és hogy ne tudjak alva járni két lavórt helyeztek az ágyam elé vízzel, hogy felébredjek, ha felkelnék.De minden hiába, a poloskák jöttek a ágyam felett a mennyezeten gyülekeztek és onnan dobtál le magukat rám... Akkor történt amire én is emlékszem, hogy a lelkem kilépett a testemből, és megpaskoltam anyámnak az arcát, aki majd frászt kapott-- kiszaladt, villanyt gyújtottak, megnézett, tele voltam azokkal a dögökkel, és azt hitték meghaltam, mert nem válaszoltam, mint ha aludtam volna, a szívem gyengén vert... nem értették, de egy párperc múlva kinyitottam a szemem, és megkérdeztem miért ijedtetek meg hisz bementem hozzátok szólni hogy csipnek a bogarak.. másnap orvoshoz vittek, de a szívem jó volt, csak a csípések fájtak és égtek nagyon.


amikor többször is megismétlődött akkor döbbentek rá mit is művelhetek éjszakánként amikor vagy megfogom az arcukat vagy megütögetem őket... holott az ágyamban fekszem. Különben se volt annyira meglepetés számukra mert volt ennél elképesztőbb képességem is már gyerekként.


Viszont kérdező, ha egy lélek kilép a testéből akkor a test ott marad koma állapotban, a kilépés pedig nem tarthat 10 percnél tovább! Aztán a lélek soha nem nézi meg önmagát azért nem mert az ÉN-re valószínűleg sokkolón hatna a látvány. A lélek jóindulatú és senkit nem bántalmaz-- de ha bárkit később amikor idősebb voltam, meglátott a lelkem gyermeket ütlegelni, rabszolgaként dolgoztatni-- akkor azt úgy megcsapta, hogy az a nyomorult abba bele is pusztulhatott később.

Vagy soha senkinek nem engedte azt hogy megalázza az ÉN-t-- azok se felejtettek el soha egy szemtől szembe találkozásunkat.


De máskülönben a lélek ott segít ahol baj van betegség van-- hogy miért csak a gyerekeken és csak szegény gyerekeket gyógyítottam.. fogalmam sincs!


A lélek egyik pillanatban itt képes lenni a másikban a világ másik oldalán, az egyik pillanatban a felszín felett a következőben a föld belsejében valahol

Bármit lát hall, érzékel mindent megjegyezni képes és amikor visszatér a testbe egy pár per múltán az ÉN képes elmesélni.


Nem létezik számára se vaskapu, se beton fal se 10 emelet magasság falakkal egyik percben itt a következőben a kapu másik oldalán vagy 10 emeletről a földszinti lakásba, anélkül hogy megrezdülne bármit érezne a fénysebességgel hasit mindenen keresztül. Ezért kell nagyon vigyázni az elköszönéssel, mert a lélek kézfazonja bizony belehatolni képes az emberi testbe is, olyasmi mint a gyenge lézerfény, csak az élő lélek aranysárga fényű, részecskék alkotta energia szálak összessége.


Tehát nincs semmiféle asztrál test! Energia a lélek!


De ahogy a test nem létezhet a lélek nélkül épp így a lélek nem létezhet, a test biztosította energia nélkül. A lélek leheletnyi feszültségű még egy ceruza elem feszültségénél is kevesebb!


Ezért nem igaz hogy itt ott hol lelkek korzóznak, mert az első 5 perc után el kell távozniuk,a Teremtő isteni Energiához, a Föld szívébe, hogy általa magas feszültségűvé és halhatatlanná válhassanak!

2013. júl. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/89 anonim ***** válasza:

Még valami kérdező-- sok éves kilépés szükséges ahhoz hogy az is teljesülhessen amit az ÉN eredetileg a kilépéskor elérni szeretne-- tehát csak az történik amit maga a lélek akar tenni.Vagy is Csak spontán és amikor a lélek akarja akkor történik meg a test elhagyás, ha ha akarja az Én, ha nem akarja, akkor is megtörténik. sok év után 30 éves, már érett felnőttként teljesült az, amit én szerettem volna látni, és oda el is jutottam-- de akkor is 10 kilépésből csak 1X2 szer sikerült a többi csak oda ahova a lélek akart... menni?.. vagy mutatni? Vagy ő is kíváncsi volt mindenre.


Tüzet csinálni? ez egy kis butaság ilyesmire nem pazarol időt a lélek-- az ÉN-nek pedig nem enged semmi rosszat vagy turpisságot meg!

2013. júl. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/89 anonim válasza:

ma 01:31

és ha mondjuk szeretett személy kifürkészésére és megszerzésére használnám fel a lelkem,az járható út-e?

2013. júl. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/89 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekes a kérdésed, mert ez a legfőbb jellemzője a léleknek amikor még csak spontán rohangál ide-oda.


Ha valakit nagyon szeretünk és messze van tőlünk akkor a lélek, hogy az ÉN megnyugodjon előfordilhat normál esetben is hogy vagy az egész lélek vagy csak parányi részlet húzok belőle de kiszakadni lesz képes amikor alszik az illető és eltávozik a szeretet emberhez. azt körbe járja érzékeli majd visszatér az ÉN testébe és tudatosítja az illetővel-- erre szokták azt gondolni, hogy hatodik érzékkel megérezte, hogy a szeretet ember beteg lett vagy meghalt sok km re tőle, holott a lélek távozott el.


Minden olyan személy akit szeret az ÉN, az a léleknek is fontos. Minden olyan ÉN aki hallhat a lelkiismeretének halk gondolataira (amely a lélek sugallatai tulajdonképpen) azt az ÉN-t a lélek még jobban tiszteli és törődik az ÉN-nel, terelgeti, segíti megérzésekkel".


Bárkit megismerünk életünk során szemtől szembe beszélgetve, érzékelve annak kisugárzását, a lélek soha nem felejti el. Lehet az szeretet személy vagy épp a legnagyobb ellenségünk. S bárhova költözik az illető a lélek mindenhol megtalálja ha szükséges.

minél érzékenyebb, nyitottabb valaki lelkileg, annál jobban érzékelhet nagyon nagy távolságról is olyan embert akit ismer.


Vagy is felébredhet köhögésre, mert sok km.-re valaki köhögött, megalkothat egy álommal mutatott tragédiát, vagy egy közeledő találkozást, mert a lélek tudja hogy az a másik személy már elindult.


Tulajdonképpen az alvajárást is a lélek idézi elő, tehát valaki kimehet a lakásból, mert a lélek beszélyt érzékel, s kiviszi az ÉN-t, beindítja a mozgást, látást.


Vagy fel kell valaki és eszik miközben még alszik-- mert a test azt jelzi, hogy éhes és enni szeretne.


DE!! S ez nagyon fontos!! ne dobáljátok ki a pénzeteket szélhámosságra!

1/ a halott lelkek soha nem idézhetők meg!

2! nem ártanak és nem segítenek mert régen eltávoztak!

3/ Nem lehet csak úgy telefonon keresztül semmiféle energiát küldeni se pénz se gyógyító energiát, se ismerősnek, de főleg nem ismeretlennek!!


Az ember nem rendelkezik az univerzumi energiákkal-- még szerencse mert belepusztulnánk a nagy feszültségébe!


az ember csak a lélek energiájával rendelkezik, de annak erejét jóságát vagy haragjának kisugárzását nem mi az ember határozzuk meg, hanem maga a lélek. Azt is hogy adunk, azt is hogy elvesszük a másiktól!!Az Én csak rávezeti, de a kivitelezés a lelkünkön múlik, milyen erős, mennyire okos mennyire rafinált, mennyire maradt tiszta és mennyire torzította el az ÉN azzal hogy soha nem hallgatott a halk hangra, a lelkiismeret szavára, amely belülről áradt a lelkek gondolataiként.


Mindig születtek csak ritkán ilyen képességgel emberek csak nem mindent értettek meg belőle, és nem használták mindenre, mert misztifikálták, valamiféle idegen, általuk képzelt külső -szellem világ beavatkozásának vélték, amelyekre különböző alakokat találtak ki, állatfigurákat vagy épp ember formát kölcsönöztek neki-- valójában saját képességük volt és felesleges volt ehhez a különböző manipuláció tüzek mellett vagy egyéb hókuszpók. Sőt a különböző manipuláció tánc kábító szerek vagy éhezés, (amit a fényszektások műveltek és ma is teszik) a meditáció ülve és hallucináció előidézése, abnormális szóismétlésekkel-- ezek mind-mind egy idő után elmebajt okoznak!!

2013. júl. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/89 anonim ***** válasza:

Nem járható az az út amire te gondolsz, megkérheted a saját lelkedet, de nem fogja teljesíteni, mert -NEKI szüksége van a másik emberi lélek kisugárzására-- lehet neked tetszik, de nem biztos, hogy a lelkednek is elfogadható, kellemes érzetet nyújtana.


Bolt olyan betegem akit képtelen voltam gyógyítani, egyszerűen leblokkolt a kisugárzásom mellette.

Vagy még fiatal voltam és nagyon tettszett egy munkatársam, minden vágyam az volt hogy egyszer haza kísérjen munka után és randevúzzunk utána. aztán elkövetkezett az a pillanat és hazakísért és boldog voltam, útközben amíg sétáltunk és beszélgettünk. Amikor a kapu elé értünk és először álltunk tulajdonképpen egymással szembe és kettesbe, valami megszakadt bennem, nem érzékeltem, se a kisugárzását, se az illatát semmit olyan rideg hideg lett számomra mint valami élettelen aki csak nyomja a sódert... de én már unom és fázok.


Aztán jöttem rá, hogy bizony a lelkem volt ennyire elutasító, hogy semmit nem engedett hozzám áramolni és hatni rám. Mivel jobban felismerte a jellemtelenségét alamusziságát mint ÉN, aki vakon és süketen csak erre a pillanatra várt.

Egyébként se vehető igénybe kerítőként"" na is akard... ha a Te lelkednek megfelel az a másik személy és ha az Ő lelkének megfelel a Te lelked kisugárzása, akkor úgy fogtok találkozni mert a "két lélek ki fogja bulizni egymásnak" erre szokták néha tévesen azt mondani hogy SORS hozta össze őket-- holott nem feltétlenül, inkább a két lélek messziről felismert, sugárzásoknak kellemes párosítása.

2013. júl. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!