Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Asztrál Utazás-Hogyan tudnák...

Asztrál Utazás-Hogyan tudnák ki lépni a fizikai testemből?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnák ki lépni a fizikai testemből?

Még sosem csináltam ijet de már hallotam róla,és ha ki léptem a testemből mit csinálhatok vagy érhetek el abban a hejzetben.



2013. jún. 27. 20:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/89 anonim ***** válasza:

tudod Miklós nem vonom kétségbe, hogy nem létezett Názáreti, sőt elfogadom a fennmaradt emlékeket arról hogy szolid forradalmár és néptanítója volt a zsidóságnak.


Az is hihető hogy gyógyító képessége volt-- hisz még sehol nem volt hazánkban természetgyógyászat 60-70-80 években amikor már én gyógyítottam munkám közben akarva és akaratlanul mert ilyen vagyok, hogy a közelemben gyógyulnak az emberek, de ha még teszek is hozzá, akkor szinte csodák történtek a klinikán olykor egyetlen éjszaka. Olyan betegek jöttek rendbe akikről már lemondtak az orvosok-- de ez nem valamiféle csoda, hanem vagy igy születtem vagy valami miatt ilyenné váltam már gyermekként. Intézetbe kerültem kisgyermekként--s ott járvány volt, minden gyerek beteg lett én pedig ápoltam őket, semmi bajom nem lett-mint ahogy egész életemben soha nem voltam beteg még náthás se-- viszont ahol dolgoztam irodában először, mindenki gyógyult a környezetemben és megéreztem hogy ha valakinek komolyabb baja kezdődött, mert nekem volt fájdalmam miatta, elküldtem kivizsgálásra- megműtötték a kezdődő rákkal és sokáig élhetett még.-


de igy volt villamoson buszon. Vagy megéreztem betegeknél vagy időseknél hogy meg fog halni-- ezt már kicsiként 4-5 évesen és mint gyerek ki is mondtam jó hangosan mert nem értettem mi az hogy "elmegyek mert meghalok, vigyázz magadra" ilyenek érintettek meg gondolatilag-- s mindig meghaltak az ilyen emberek utána. Szegény anyámék frászba voltak hogy kiderülnek rólam az ilyesmik. De tudod bármennyi csodálatos képességem volt ez csupán egy véletlen genetika vagy nyitott, és túl erős lélek-energiával való születési hiba ha úgy tettszik. Lehet valamikor az élet fen-maradása miatt született egy-egy ember ilyennek.


Na most ha ismered Jézus életét, -- akkor tudnod kellene, hogy nem rendelkezett azzal a képességgel ami nekem volt gyermekkortól kezdve, a testből való eltávozás lélekfazonnal... DE soha nem jutott eszembe az hogy bárki főlé emeljem magam vagy prófétának véljem magam, vagy ami még rosszabb a Teremtő ERŐK főlé, elé, mellé, helyezzem magam gondolatban akár, vagy az ő lányuknak véljem magam, amikor volt anyám és volt apám.


én nem vagyok vallásos, se fanatikus,és még is hiszem a teremtést és a Teremtőket, de azért az olyasmi elfogadhatatlan számomra, hogy bárkit a Teremtők magasságába emeljünk. Mert az ember, csak parányi ember és soha nem több! legyen az Jézus vagy Buddha vagy bárki, aki valaha transzcendens képességű volt.

2013. aug. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/89 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy létezett ez a Jézus gyerek. Akkor is: az élete jelentős részéről SEMMIT nem tudunk. Szinte biztos, hogy abban az időszakban bejárta a világot, és TANULT, főként gyógyítást és filozófiát. Valószínű hogy járt Indiában, megtanult gyógyítani, járt a buddhistáknál, taoistáknál, egyéb csíkszemű népeknél, és filozófiát tanult, járt Egyiptomban hogy a spiritualitást megismerje, és még sorolhatnám. Vagy ha eleve magas spirituális képességekkel született, és nem kellett saját magának kidolgoznia(ahogy írod, ma is van ilyen, csak istenverte ritka), akkor Egyiptomot kihagyhatjuk. Persze nem biztos hogy szó szerint így volt ezekkel a népekkel, helyekkel, de a lényeg, hogy bejárta a világot tanulás céljából.


A másik meg, hogy rengeteg évig szájhagyomány útján terjedtek a történetei, mielőtt azt valaki leírta. Így hát könnyen lehet, hogy a "ráköpött a sárra és belekente a vak ember szemébe aki ettől elkezdett látni" szintű történetek valamiféle természetgyógyászati technikáknak a kiszínezett verziói. Vagy értett a spiritizmushoz, és úgy tudott gyógyítani, mint ahogy te állítod. Ha tényleg így született, nem kitanulta, akkor elképzelhető, hogy nem értette, és tényleg valamiféle isten fiának képzelte tőle magát. Egyébként irigyellek, ha te így születtél, másnak ehhez kő keményen dolgoznia kell, hogy kifejlessze ezeket a dolgokat. Becsüld meg.


Most rakjuk össze ezt a két dolgot: egy nagy tudású gyógyító és filozófus volt, akit a hülye emberek isten fiaként tiszteltek.


Egy másik verzió a názáretiről:


A kereszténység előtt ugye pogány vallások voltak. De nem helyes a többes szám, mert a világ minden táján ugyan azt a vallást követték, csak a "keret" volt más. Ezekben jelen volt a spirituális tudás. Bizonyos embereknek viszont az volt az érdekük, hogy ettől a tudástól megfosszák a népet, és a kiválasztott kevesek kezében tartsák (ahogy a pénzt, vagyont, és egyebeket is). Ezért hozták létre a kereszténységet, mondván, hogy ez az igazi és egyetlen járható út, és mindenki gonosz, bűnös ember aki nem keresztény. Jézus karakterét azért találták ki, hogy megtestesítse az említett spirituális tudást. Így az emberek ne akarják saját magukat fejleszteni, mert ott volt nekik Jézus, akiben megvan minden, és segíti őket. A keresztény istennel ugyan ez a helyzet. Ekkor ügye elkezdett terjedni a kereszténység, és amikor már elég nagy hatalmuk volt, elkezdték szépen mészárolni azokat, akik az eredeti vallást követik, amennyiben nem térnek meg. Boszorkányüldözések, inkvizíció, és rengeteg sok undorító tömeggyilkosság vette kezdetét, agymosással egybekötve. Jelenleg már nem gyilkolászhatnak kedvükre(pedig ha nem tiltaná törvény, újra megtennék), ezért csak az említett agymosást használják.


Érdekesség: a magyarok ősi vallásának a neve Büűn volt. A "bűnbe esni" kifejezés eredetileg ezt jelentette: visszatérni az eredeti valláshoz.

2013. aug. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/89 anonim ***** válasza:

Szokásommal ellentétben végigolvastam hosszú írásodat.Az írt nézetek nem ismeretlenek előttem.Tapasztalatom az,hogy a hitviták előbb-utóbb elmérgesülnek,ezért nem is kezdeményezem soha.Itt is befejezem. Célom nem a győzködés volt. Az hogy valaki üdvözül,vagy elkárhozik,nem az én döntésemen múlik.

A világban sokféle nézet kering. Baj,ha az ember egy nagy tévedés áldozatává válik.

Döbbenetes: aki el tudja hinni,hogy egy jógi fekvő helyzetből felemelkedik,levitál fél évre elássák koporsóba,majd előveszik és él,ugyanők képtelenek hinni,hogy egy nagyhírű csodatévő meghal a kínok-kínjai közt,meghal,de harmad nap,ezt nem hiszik. Ő dolguk.

Talán becsuszott nálad egy nyelvi hiba,gyanítom véletlen: "tudod Miklós nem vonom kétségbe,hogy nem létezett Názáreti,..." tehát úgy gondolod,valóban élt.

Már nem írok erről a témáról máskor sem.

2013. aug. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/89 anonim ***** válasza:
Javítás: .. de harmad nap feltámad.
2013. aug. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/89 anonim ***** válasza:
Nem vagyok se mérges, se semmi. Nem rossz indulatból írom amit írok. Illetve ha mégis, az egy rövid just for fun. Én csak információt terjesztek, hátha valaki aki olvassa, elgondolkodik a dolgokon, és talán még önerőből el is olvas néhány könyvet a témában. Kezdetnek a bibliát, majd a többit is.
2013. aug. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/89 anonim ***** válasza:

Igen Miklós eltévesztettem nem kételkedek abban hogy valóban élt Jézus.


Ami a feltámadást illeti abban semmi csodát nem vélek találni. Különösen azért nem, mert súlyos intenzíven dolgoztam komában, agyvérzéses, baleset okozta tudatvesztéses levő betegekkel.


S ha valaki mondjuk olyan erős energetikailag mint Ő lehetett, akkor lehet hogy mély életjeleket nem mutató állapotba került, de az erős lélek energia képes újra beindítani az élet működést.Abban az időben pedig még nehezen tudták megállapítani a halál beálltát.


Még korunkban is előfordul sajnos, hogy megvizsgálja az orvos, nem érzékel rajta életjeleket és azután eltemetnek valakit, holott csak tetszhalott. ezt azért tudom, mert sajnos a legmegrázóbb valami volt az életembe amikor egy -segítség!- és iszonyú dörömbölést hallva, "odamentem" hogy segítsek, és egy koporsóban kötöttem ki fejtől...


Valamikor ezért találták ki a lélekkürtök használatát a temetőkben!


Az elírás miatt bocsi, de piszok meleg volt mostanában, s a tv is szól mellettem, mert szünidő van és nézi az unokám.Szóval kicsit belekavar a gondolatba a zaj

2013. aug. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/89 anonim ***** válasza:

Sajnos ami a hinduizmusnak buddhizmusnak itt hazánkban szétszórt eszméletlen butaságait illeti, amit sajnos oly sok fiatal is elhisz, és egyre több az idősebb is, az elég nagy baj.


A sóderolt jogi" meditációk az azzal elért hatások, inkább hallucinációk, nagyon komoly elme-betegségek kiváltója lehet. De épp ilyen veszélyes a fényszektások marhaságai-- épp az elmúlt napokban halt meg egy kisgyerek és az a gyanúm valami ilyen őrültség miatt nem etették-- remélem lesittelik a szemeteket egy életre!

Eszement állatok! fénnyel akarták etetni" a gyermeküket!!

2013. aug. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/89 anonim ***** válasza:

Mindig is lesznek ilyen barmok, mint a fényszektások. Most ez a divat. Régen meg a magukat sátánistának valló szekták, akik állatokat kínoztak meg áldozat gyanánt, mert hogy milyen vagány is az. Azóta is ilyennek gondolja a sátánistákat a legtöbb ember, közben meg köze nincs hozzá ennek a baromságnak. Az ilyet nem lesittelni kell, munka táborban lenne a helye élete végéig. Nehogy már az adófizetők pénzéből éldegéljen királyként a sitten napi 5 étkezéssel, amiből kettő még meleg is.


Tény, hogy a hinduk, buddhisták, meg az ilyen vallások ma létező verziói nem feltétlen valós információkat terjesztenek a (ma még) természetfelettinek számító dolgokról, de ha az életfilozófiáikat, életviteli tanácsaikat nézzük, szerintem inkább ezeknek kellene elterjedniük, mint az ennél jóval destruktívabb kereszténységnek. Ha mindenképp kell valami, válasszuk inkább a jobbik rosszat.


Az üres meditáció pedig EGÉSZSÉGES, bárki bármit is mond. Mami, szerintem te nem igazán érted a dolgokat ezzel kapcsolatban. Üres meditáció lehet például a hosszútáv futás, vagy a festés, vagy bármilyen olyan tevékenység, ahol a cselekvő tudata egyé válik magával a cselekvéssel, megszűnik az egó. Az csak egy dolog, hogy ezt az állapotot kényelmesen ülve, behunyt szemmel, relaxálva lehet a legkönnyebben elérni. Egyáltalán nem kötelező a törökülés sem, csak a filmekben. A különböző irányított meditációk már haladó dolgok, de arról még egy könyvben sem tudnék mindent leírni, nem hogy egy kommentben. Esetleg sok-sok könyvben, de azt már megtették mások. Bár igaz, hogy a 99%-uk baromság, de kitartó gyakorlással az ember a szarkupacban is megtanulja megtalálni az aranyat. Aki meg nem, az általában meg van róla győződve, hogy ezek csak hallucináló hülyék...

2013. aug. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/89 anonim ***** válasza:

78. válaszoló!

Szerintem nem mind baromság, mármint ami a könyveket illeti. Franz Bardon könyvei meg Wictor Charon könyvei szerintem nagyon is jók :) Bocsi az off-ért.

2013. aug. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/89 anonim ***** válasza:

Mardot könyve? ime egy idézet;


"""Szent Misztériumokból.Átadja a tudást a kapcsolatteremtéshez a különböző lenyekkel,amelyek a földet,a bolygókat,a csillagokat,holdakat,idegen szférákat lakják."


Ez egy… nem.. nem is nevezhető bődületes babonaság terjesztésnek... Hanem egyenesen a legmocskosabb hazugság! Tudást kínálnak? Kapcsolatot a különböző idegen lényekkel? A zöld-emberkékkel talán, vagy a marslakókkal? Ráadásul misztériumot, egy kitalációt szentnek titulálni... elképesztő!


Mit lenne szabad szentnek titulálni, tartani? Semmi szín alatt azt, amit csak kitalálunk amit spekulációval alkottunk.


Szentnek titulálható a Földünk szellem energiái és az élet, amelyben lélek által, benne vannak ezen isteni Energiák.


Nyílt félrevezetése az embereknek, azoknak, akik a jelenlegi nehéz életükre valami szépet, valami megnyugtatót, reményt keresnek, mert szükséget szenvednek, mert kevés a jövedelmük, mert nincs jövedelmük, és reménytelenségükben nem látják a jövőjüket, életük értelmét. Valami kapaszkodot keresnek és mit kapnak remény, munka, jövedelem helyett? Babonaságot, antik marhaságokat exportáltan!

2013. aug. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!