Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Asztrál Utazás-Hogyan tudnák...

Asztrál Utazás-Hogyan tudnák ki lépni a fizikai testemből?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnák ki lépni a fizikai testemből?

Még sosem csináltam ijet de már hallotam róla,és ha ki léptem a testemből mit csinálhatok vagy érhetek el abban a hejzetben.



2013. jún. 27. 20:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/89 anonim válasza:

ma 16:15

és ha mondjuk nekem egy Amerikai szinész lelke tettszik?

azt hogy bulizza ki a lélek hogy talizunk?

2013. júl. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/89 anonim válasza:
2013. júl. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/89 A kérdező kommentje:
értem,de akkor hogyan tudnám tudatosan irányítani a lelkemet mert amiket írtatok azok szerint akkor a lélek irányít engem:D és nem lehett rossz célra használni ez alat értem az ijezgetést,gyilkolást,ártani valakinem ez csak egy kérdés volt nem kell komolyan venni és köszönöm a válaszaitokat.
2013. júl. 10. 20:00
 24/89 anonim ***** válasza:
30%

A lelkedet nem irányítani kell akarni, hanem arra használni az erejét hogy általa okosabb legyél,becsületesebb, egészségesebb és hosszú életű.

Keress rá ezekre a fejezetekre a blogból- egyenként megtalálod, ha beírod a keresőbe..

19. f. A két csodálatos lelkünk.

28, f. A csodálatos, és titokzatos emberi test...

29. f. Érezni belső valónkat, lelkünk energiáit.

31.f. A testérzésünk kifejlesztése.


Először is ismerd meg mi benned a lélek, tanuld meg érzékelni, és a testeden belül együtt működni az ÉN-neddel. aztán ha már ezeket sikerült elérned akkor a koncentrációra összpontosító, koncentráló gyakorlatok következnek amelyben a lélek nagy segítségedre lehet az élet minden területén, mert megtanulod a segítségével az egy dologra való erős odafigyelés... s majd akkor éred el csak azt hogy a lelked erejét kifelé a világ felé is felhasználhatod. Persze soha nem becstelen dolgokra, csak jóindulattal és becsületes dolgokra vehető rá, máskülönben a lélek elzárkózik az ÉN-től... e miatt válnak emberek szinte lélektelen gazemberekké aljas mindenkin átgázolóvá annyira önzővé válnak. ez viszont olyan életet eredményez ami után a lélek a test halál után megsemmisülhet.


De az asztrál utazást felejtsd el egyrészt mert nem jó a kifejezés a másik nagyon ritka képesség sok száz ezer esztendő is eltelhet hogy ilyen képességgel éljen valaki, de már kicsi gyermekkortól.

2013. júl. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/89 Mysterion777 ***** válasza:
Én mentálisan vetülök ki 24/7, csak képzeld el magad az univerzum bármelyik pontjára, és tapasztald meg spirituálisan mint mindennapi élet része, azt amit asztrálutazásnak hívnak tévesen.
2013. júl. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/89 anonim ***** válasza:

Mysterion777 Erőszakkal vizionálni nem szabad, képzelni lehet, csak nem szabad erőszakkal, látni akarni.


Csak annyira mint ahogy elképzeli az ember a szerelmét hogy most hol jár vagy holnap együtt megyünk és milyen jó lesz és csak szinte, látjuk már a erdőt halljuk a madárcsicsergést... de soha ennél tovább nem szabad menni

2013. júl. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/89 A kérdező kommentje:

mami

Ez szerintem hülyeség amit le írsz neharagudj.

Szerintem a lélek is hozzám tartozik és irányíthatom azt hogy ki hogy éli meg az már egy mássik kérdés,de nekem 1x-szer az életben volt kilépés a fizikai testből és akaratlanul történt,és mégis én irányítottam a lelkemet mindenki mást írt az asztrál utazás követő élményéről.

2013. júl. 19. 22:17
 28/89 A kérdező kommentje:
+még valami hogyan lehett a legkönyebb módon el hagyni a fizikai testet mert ugye már ki próbáltam 1-2 módszert de viszont csak a bizsergést/vibrációt ériztem meg azt hogy valami ki akarna törni a testemből(a lélek).
2013. júl. 19. 22:19
 29/89 anonim ***** válasza:

Jobban tennéd ha inkább hálát adnál Istennek,hogy ez a legnagyobb prblémád.

Ha mégis sikerülne kilépni testedből,utána mit szándékoznál tenni?

2013. júl. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/89 anonim ***** válasza:

Igen kérdező, a lélek hozzád tartozik, mert neki köszönheted, hogy élsz és azt, hogy gondolataid vannak s amíg a testedben van, addig a lélek csak halk gondolat, belső hang és válasz is egyben, mint hatodik érzés.


Egy test élhet még, de csak örök komában lélek nélkül.Hiába működik az agy és a szervezet, soha nincsenek az ilyen komásnak álmai.


Az embernek van egy teste, vagy is egy sejtkupac.

Aztán van agya ami szintén sejt kupac.

A teste irányítja az agyban született energia- mint idegrendszer-- vagy is vegetatív működik.


aztán irányítja még egy energia rendszer, amely az- a lélek energia, amely ha fellazul gyermekkorban, attól kezdve elhagyni képes a testet, de ez a léleknek saját döntése és akkor teszi meg, amikor csak ő akarja és amikor az ő testét biztonságban tudja!

Sok sok évnek kell eltelnie ahhoz, hogy a lélek akkor is kilépjen a testből, amikor az ÉN szeretné. Tanulságosan megrázó élmény ahhoz,hogy az Én feldolgozni legyen képes.


Tehát sok éven keresztül szinte minden kilépése a léleknek arra szorítkozik, hogy az ÉN-t tanítsa, vezesse, terelje egy bizonyos irányba, miközben megmutatja számára az egész világból mind azt ami fontos-- még az emberi élet borzalmait is.


Ez nem valami szórakozás, mint ahogy sokan hazudják, még akkor se, ha valóban fantasztikus élmény is egyben! A világ legnyomorultabb, részeire vitt el olyan helyekre ahol a beteg gyermek a földön feküdt, minden orvosi kezelés nélkül-- S bizony ilyen helyeken gyógyított a lelkem és azzal a szerzett tudással, amit ÉN itt tanultam a valóságban, és amit sajátosan a lelkem érzékelt


Vagy olyan helyre vitt ahol kis gyermekeket talán 8-10--13- éveseket dolgoztattak, és ököllel vert és rugdosott egy gyermeket egy szemét láda.. pontosan azzal az indulattal, csak sokkal nagyobb erővel és maradandóbb kárt okozva! sújtott le a lelkem arra a szemétláda gazemberre,- ahogy ÉN tettem volna itt a valóságban...!


--visszatérésem után még Én csodálkoztam, hogy ilyenre is képes a lelkem?


Nem úgy van az kérdező, hogy TE majd irányíthatod a lelkedet... és majd kilépsz... Soha az életbe!


--ezért nem igaz amiket összesóderolnak--

bármit tapasztalnak is állítólagos meditációval, az nem egyéb mint előidézett, kiprovokált, CSAK hallucináció.

Vagy egyszerűen álmodozás, mintha," képzelet


Sőt a lélek képes beleavatkozni még az ÉN egészségébe is!

Ami olykor elég durva tud lenni -- ilyenek a pszichés betegségek -- amelyek tulajdonképpen az ÉN védelmére történnek-- pl. menjen orvoshoz, kérjen segítséget.


Én kicsi gyermekkoromtól amire már emlékszem konkrétan 8- 29 éves koromig, csak azért léptem ki, mert a lélek kilépett, gyermekként engem akart boldognak érezni, később terelgető, tanító céllal, de mivel éltem a saját életem is, nem volt időm megérteni a célját-- hisz tanultam- férjhez mentem- gyerekeim lettek,-dolgoztam-építkeztem-- miközben minimum heti kétszer, kint rohangáltam valahol a világban 10-10 percen keresztül. Szóval azt is csak tettem, ahogy a valóságos életemet is, --tettem a dolgom...


Amíg egy reggel amikor állt a házunk, fel akartam kelni, de megbénult a két lábam-- kiabáltam a kisfiamnak; -- gyere gyorsan, hívni kell az orvost, hozzál papírt és tollat fiam. Ida hozta a papírt a tollat és abban a pillanatban ahogy írni akartam, megvakultam. S ezt a cirkuszt játszottam mind addig amíg úgy nem döntöttem, hogy ott hagytam a könyvelőszakmámat és be nem léptem a klinika épületébe, és azt nem mondtam itt akarok dolgozni, és mellette az EÜ ben újra tanulni.


Amig csak oda értem a klinikára kétszer állt meg a lábam és vakultam meg a legnagyobb forgalomban, az úttesten!

De ahogy akkor beléptem a klinikára soha többé nem állt meg a lábam!

Az a legkülönösebb az egészben, hogy lélekként gyógyított a lelkem de csak gyermekeket, miközben a valóságban szinte rosszul voltam egy balesetnél vagy vér látványától.

Amikor először láttam nagyon súlyos beteget, akit kitakartam, hogy átkössem a sebét, meg kellett fogódzkodnom ne hogy elájuljak, majd kimentem a fürdőszobába, mert rosszul voltam... soha eszembe se jutott betegekkel foglalkozni...A lélek terelt oda, elég ERŐSZAKOS módon!

2013. júl. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!