Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Asztrál Utazás-Hogyan tudnák...

Asztrál Utazás-Hogyan tudnák ki lépni a fizikai testemből?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnák ki lépni a fizikai testemből?

Még sosem csináltam ijet de már hallotam róla,és ha ki léptem a testemből mit csinálhatok vagy érhetek el abban a hejzetben.



2013. jún. 27. 20:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/89 anonim ***** válasza:

50/ pontosan egy elérhető távolságon belül le lehet ellenőrizni.


annak idején én úgy ellenőriztem több esetben is, -persze az illetőknek nem árultam el hogy mit is fogok tenni, mert soha senkinek nem beszéltem róla életemben, hogy mire vagyok képes--


szóval megbeszéltem valakivel pl mert fájt a válla, hogy mit szólna hozzá ha gondolatban oda mennék hozzá és úgy gyógyítanám. megbeszéltük hány órákkor, hova fog ülni és engem várni és majd utólag elmondja mit érzett.


szóval így ellenőriztem egyrészt. a másik hogy oda utaztam és ellenőriztem, hogy valóban úgy van -e minden ahogy láttam lélekfazonként.egyébként ez nálam gyermekkortól meg volt és fiatalon spontán, és csak később 30 év körül értem el, hogy tudatosan is elértem -de akkor már bejártam a világot északtól délig és végül a földünk belsejét is megjártam.


Igaz soha nem beszéltem róla senkinek, de nem is lett volna ajánlatos, mert annak idején lehet ma is túlságosan érdekelte a politikát az ilyen és ehhez hasonló képesség amely többet ér, mint ebben a korban a műholdas leskelődés.


Nagyon is fontos az ha valaki az ilyen képességet eléri, hogy ismerje saját lelkét, annak tűrő képességét, erejét és főleg azért hogy az ÉN azzal kapcsolatot tudjon teremteni, mivel csak akkor érheti el valaki azt hogy oda is eljuthat ahova szeretne, amire kíváncsi.


Tudod ezért írtam azt hogy blabla amit írtak sokan, mert nem nevezhető utazásnak. Mert most itt vagyunk a következő percben a világ másik felén és a lélek nem test amivel kilép hanem energia szálak összessége-- amit a kínai oly szorgalommal tűvel szurkál több ezer éve.

2013. aug. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/89 anonim ***** válasza:

Szerintem most sem kellene sűrűn beszélni ilyesmiről. Igaz, már nem a ruszkik, hanem az amcsik, vagy épp a zsidók fognak elhurcolni. Sajnos van ilyen. Elhurcolnak, bezárnak, segítened kell őket a képességeiddel, aztán mikor már nem veszik hasznodat, jön szépen a mérgezett injekció és a hamvasztókemence, vagy más nyalánkságok.


Ezen az oldalon a legtöbben nem vesznek komolyan, ezért szoktam itt írogatni ilyen dolgokról. De nem sűrűn írok konkrétan a saját dolgaimról. Ezt javaslom neked is.


Ezt a gyógyítás dolgot kipróbálom amit írtál, hátha működik. Nekem más technika vált be, de érdekesen hangzik.

2013. aug. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/89 anonim ***** válasza:
Hogy mit csinálhatsz az után? Hát például macskává változol és lenyalod a Tejutat. Minek az oda?
2013. aug. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/89 anonim ***** válasza:
Na, megjött a Miki. Hajoljatok meg előtte, ős Isten embere! Elhozta nektek az örömhírt! Dicsérjük fennhangon e szent embert!
2013. aug. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/89 anonim ***** válasza:

Még ezt se tudod? Nincs ős Isten! Csak egy Isten van. Az eredeti,a változatlan ,az Örök Isten.

Érted e???????? Na azzer mondom.......

2013. aug. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/89 anonim ***** válasza:

Most veszem észre, elírtam. Így szólt volna: "ő Isten embere".


Egyébként ha már itt tartunk, nem csak egy létezik, de az eredeti és változatlan az nem az az ellenséges valami, amire te gondolsz.

2013. aug. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/89 anonim ***** válasza:
Semmi ellenségesre nem gondoltam. Csak arra az egyre Aki a hívőké. Vele szemben van a sok isten mely a pogányoké. Nem tudok arról,hogy ezek ellenségek lennének. Nem is tartom valószínűnek,mivel aki nincs nem lehet ellensége a létezőnek.
2013. aug. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/89 anonim ***** válasza:
Arra az egyre, aki a szegény átvert hívőké. Én is arra gondoltam.
2013. aug. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/89 anonim ***** válasza:
Népi mondás: "Szegény az ördög,mert nincs neki lelke."
2013. aug. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/89 anonim ***** válasza:

Úgy élvezem ezt a beszélgetést:DD


Ördög alatt mit értesz?

2013. aug. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!