Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Asztrál Utazás-Hogyan tudnák...

Asztrál Utazás-Hogyan tudnák ki lépni a fizikai testemből?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnák ki lépni a fizikai testemből?

Még sosem csináltam ijet de már hallotam róla,és ha ki léptem a testemből mit csinálhatok vagy érhetek el abban a hejzetben.



2013. jún. 27. 20:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/89 anonim ***** válasza:

A másik amiért sok sok év után teljesül csak az ÉN kívánsága az valószínűleg azért van, hogy először is nagyon erőssé kell válnia energetikailag az embernek, aztán meg kellett ismernem a saját lelkem minden képességét és azt, hogy miképp erősíthetem fel, hisz minden kilépés energia vesztesség, minden gyógyítása, még több energia elvesztése... tehát ismerni kell minden egyes centiméterét és érezni azért, hogy saját magam vissza tudjam erősíteni, mert egyszer el kell távoznia is, ahhoz viszont erősnek kell lenni nagyon.


Olyan erős voltam a valóságban, hogy ha az ujjam végéből hozzá se érve, de kisugároztam egy pókra, a pók lábai leestek, a teste porként szét esett!


A testből való kilépés valóban fantasztikus élmény de csak pár pillanatig amit a lélek szálakon levő halk ÉN még csodál is. De máskülönben nagyon sok a sötét, árny oldala ennek a képességnek, mert zömmel az történik amit a lélek akar, ha kell órákig járkálhat az ember, aztán kifulladva lefekszik,- de a lélek abban a pillanatban már ki is lépett a testből.


Több mint két évembe telt mire leszoktattam róla, a saját lelkemet, hogy ha lefekszem végre, akkor ne lógjon el sehova, ha ÉN nem akarom!

2013. júl. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/89 A kérdező kommentje:
Ahha persze :)
2013. júl. 21. 09:31
 33/89 anonim ***** válasza:
Javaslom: Olvasd el a "Hiszek egy... "Kezdetű imádságot. Amikor Jézus meghalt a kereszten,"Alászállt a poklokra..." Nem tudok arról mi történt ott ,de biztos vagyok abban: nem szórakozásból tette,sem azért,hogy csodálják. Mind azt amit tett Isten iránti engedelmességből tette. Ne akaratoskodj,mert még nagyon rosszul is járhatsz. Ez csak jó tanács. Rajtad áll,hogy elfogadod,vagy nem.
2013. júl. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/89 anonim ***** válasza:

Mi a csudának kérdezel itt egy magyart, ha te egy babonaságon alapuló hindu marhaságban hiszel- ajánlom utazz ki Indiába a Gangesz partjára és ott találsz épp elég félkegyelműt akik majd elmondják miképp léphetsz ki a testedből ha már éheztél annyit....


Csak tudod ha bármilyen ember alkotta praktikával csak úgy kivitelezhető lenne, akkor tudod nem ülnének ott a Gangesz partján éhes korgó gyomorral, de itt hon se sóderolnának annyian forintjaikat kuporgatva, mivel már régen milliárdosok lehetnének ha igaz lenne mert a világ több országában a szkeptikus társaságok fizetnének egy ilyen bemutatóért. az USA pl egy millió dollárt-- de épp így az angol az ausztrál az indiai és még néhányan.


Ha nekem előbb lett volna számítógépem és előbb szerzek erről tudomást, akkor ma sok sok pénzt örökölhetnének utánam az unokáim. De sajnos én lekéstem erről a lehetőségről

2013. júl. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/89 anonim ***** válasza:

34-es válaszoló tévedsz, aki képes a testelhagyásra, és tisztában van ennek előnyeivel/hátrányaival azok nagyrésze soha nem fog ebből bemutató formájában pénzt csinálni.

Megvan ennek a maga oka.

2013. júl. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/89 anonim ***** válasza:

Kedves mami!


Te megtapasztaltál dolgokat, ez a te dolgod. Én hiszek neked, léteznek ilyen képességek. Alapvetően viszont vannak tévedéseid, az egyik az az, hogy ezzel születni kell.


Másrészt meg ne csodálkozz, hogy nem hisz neked a kérdező. Volt az a kijelentésed, hogy a buddhizmus sötétebb a kereszténységnél. Na, én itt már fejben leírtalak teljesen, de attól még tovább olvastam. Hiba volt. Először is szögezzük le: a kereszténységnél SEMMI NEM SÖTÉTEBB! A kereszténység nem vallás, hanem egy vallásnak álcázott program, aminek egy magadfajta szerintem igen okos embernek illene tudni a célját. Akkor összeállna a kép.


Másrészt pedig, ha már Shivánál tartunk: fasza kis mesét mondtál el róla, aki nem tud róla semmit, az még be is veszi hogy egy hülyeség. Akkor most nézz utána, az Enki, Malek Ta'us, Dionüszosz nevű isteneknek is. Külön vallásokban szerepelnek, de kb egyforma tulajdonságaik vannak, tehát ugyan arról az istenről van szó. Ez csak érdekesség.


Mindegy, igazából fogalmam sincs így éjfél után, hogy miért írtam le neked amit az előbb. Arra akarok rávilágítani, hogy olyan dolgokat kritizálsz, amikről egyáltalán semmi fogalmad nincs.


Te rájöttél dolgokra, oké, elfogadom. De attól még nem kell elkezdeni regélni róla, hogy az xy vallás mekkora szar. Egyenesen sugárzik a válaszaidból, hogy kizárólag abból az okból kifolyólag alkotod ezeket a véleményeket pl a buddhizmusról, hinduizmusról, mert csak felületesen ezt-azt olvastál meg hallottál róla néhány kétes forrásból, de egyáltalán nem vetted a fáradtságot, hogy normális forrásokból tisztességesen utána nézz a dolgoknak.


Szerintem te az a tipusú ember vagy, akinek tökéletesen megfelel a maga igaza, és a többinek meg még csak utána sem akar nézni, mert nem érdekli, szinte tudja, hogy úgyis csak hülyeség lehet. Ezzel nincs is baj, csak akkor ne próbálj semmit megcáfolni. Cáfolni kizárólag akkor tud az ember, ha legalább alapismeretei vannak az adott témáról. Te azt hiszed hogy ismered ezeket a vallásokat, közben a róluk alkotott kép a fejedben egy k*baszott nagy katyvasz, ami egyáltalán nem fedi a valóságot.


Ezt én úgy mondom, hogy egyik említett vallást sem követem, viszont mélyrehatóan tanulmányoztam őket.


Egy utolsó kérdés: mindig a keleti filozófiákat hozod fel, ha valamit szarnak kell beállítani. Ezt nem értem. Még a vak is látja, hogy ezerszer különbek az itthoni monoteista vallásokkal. Miért nem azokat szapulod előszeretettel?

2013. júl. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/89 anonim ***** válasza:

Javítás: ezerszer különbek az itthoni monoteista vallásokNÁL.


Illetve még valami: az ősi vallások által tanított, különböző köntösbe ágyazott igazság 1-2 eltéréstől eltekintve tökéletesen összeegyeztethető azzal, amit te prédikálsz. Csak a hiányos ismereteid miatt nem veszel róla tudomást, és összezavarod az embereket.

2013. júl. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/89 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak

Ez a beszéd:D

Csak hogy itt már anyian írtatok hogy nemtudom eldönteni hogy most ki lehet-e lépni a fizikai testből vagy sem?adotság kell ehez vagy sem?:D Teljesen össze vagyok zavarodva.

2013. júl. 31. 09:11
 39/89 anonim ***** válasza:

Örülök a kijelentésednek: "össze vagyok zavarodva."

amit elkezdtél folytasd tovább és egészen meghülyülsz. A maximálisan jó döntés egy:Egészen ráhangolódni Isten vezetésére. Ez csak a hülyék szerint lustaság,cselekvésképtelenség,akaratgyengeség.Erről maximális tudása annak van aki teszi ezt.

2013. júl. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/89 anonim ***** válasza:

ma 10:01

Pontosan melyik istenre gondolsz? Elég sok vallás tanít különböző istenek vezetéseiről. Minden istennek van neve, ha azt akarod hogy értsék mire gondolsz, ne légy rest érthetően beszélni!

2013. júl. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!